هدر موبایل
1389/07/23 12:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
موسوی:

حضور احمدی‌نژاد در لبنان هشدار جدی به رژیم صهیونیستی بود

**نماینده مردم اردبیل حضور احمدی‌نژاد در مرز لبنان و رژیم صهیونیستی را هشداری جدی به اسرائیل نسبت به هرگونه تحرک نظامی دانست.

سیدکاظم موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به سفر 2 روزه رئیس‌جمهور به لبنان، اظهار داشت: اهمیت این سفر از جهات مختلف برای ملت ایران و لبنان حائز اهمیت بود که می‌توان برقراری ارتباط بیشتر را از جمله دستاوردی‌های آن دانست.

وی با بیان اینکه سفر احمدی‌نژاد به لبنان موجب وحدت بیشتر نیروهای مختلف لبنانی خواهد شد، افزود: در حالی که رسانه‌های غربی مدعی می‌شدند که گروه‌های غیر شیعه مخالف حضور آقای احمدی‌نژاد در لبنان هستند همه مشاهده کردیم که گروه‌های 14 مارس و حتی گروه‌های مسیحی به استقبال رئیس‌جمهور آمدند.

این نماینده مجلس که سفر احمدی‌نژاد را به لبنان پربرکت توصیف می‌کرد، ‌گفت: فشار غرب و آمریکا به نیروهای مقاومت جهت پذیرش سازش با اسرائیل در حالی صورت می‌گیرد که بعد از سفر رئیس‌جمهور قدرت چانه‌زنی فلسطینی‌ها بیشتر خواهد شد.

موسوی با بیان اینکه حضور احمدی‌نژاد در لبنان هرگونه پیمان و تعهد سازش را به چالش خواهد کشید، تصریح کرد: آقای احمدی‌نژاد همانگونه که پیش از سفر اعلام کرده بود که جمهوری اسلامی ایران خواهان مقابله با زیاده‌خواهی دشمنان ملت فلسطین است، در نطق خود نیز به این مسائل اشاره کرد؛ البته باید گفت که نفس حضور احمدی‌نژاد در لبنان هشدار جدی به رژیم صهیونیستی در خصوص هرگونه تحرک نظامی در منطقه بود.

نماینده مردم اردبیل گفت: در حاشیه سخنرانی رئیس‌جمهور جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خودنمایی کردند اما احمدی‌نژاد به آنها توجهی نکرد تا برای رژیم صهیونیستی مشخص شود که ملت‌ها از جنگنده‌های آنها هراسی ندارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet