هدر موبایل
1387/03/12 12:28:00
سرویس صحن

ناطق نوری خواستار اصلاح نحوه رسیدگی به اعتبارنامه ها شد

"احمد ناطق نوری" نماینده مردم نور در مجلس هشتم از اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی خواست تا نحوه رسیدگی به اعتبارنامه منتخبان را اصلاح کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وی که یکشنبه در صحن علنی سخن می گفت افزود: این که اعتراضی به پرونده یک منتخب، بتواند اعتبارنامه او را مخدوش کند، بدعت غلطی است که در دوره های مختلف مجلس وجود داشته است.

وی افزود: اعتبارنامه یکی از منتخبان در ادوار گذشته به خاطر اعتراض یک نفر در صحن علنی مطرح نشد و پس از آن نیز نتوانست در کمیسیون تحقیق به نتیجه برسد.

ناطق نوری خاطرنشان کرد: شاید نواقصی در کار باشد و همیشه احساس رفع این نقیصه در ابتدای مجلس وجود داشته اما بعدها به فراموشی سپرده شده است.

ناطق نوری تاکید کرد: اینکه بخاطر یک برگه، پرونده انتخابات را باطل کنند و مجلس نیز دچار رکود شود کار غلطی است که باید اصلاح شود.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده نور گفت: این مساله جزء برنامه های ماست.

این گزارش می افزاید: "جواد جهانگیرزاده" نماینده ارومیه نیز در اعتراض به تذکر ناطق نوری گفت: تذکرات نمایندگان باید مربوطه به نحوه اداره مجلس و نه در خصوص دستور کار کمیسیون آیین نامه داخلی باشد.

لاریجانی  در پاسخ به تذکر این نماینده نیز اظهار داشت: آقای ناطق نوری رهنمودی را مطرح کرد که پس از پایان جلسه به آن خواهیم پرداخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet