هدر اصلی
1389/07/24 14:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اهواز:

استقبال باشکوه از رییس جمهور در لبنان حاکی از بیداری ملت هاست

**یکی از نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: استقبال باشکوه از رییس جمهوری اسلامی ایران در لبنان نشان دهنده بیداری ملت های مقاوم و آزاده در برابر دولت های زیاده خواه استکباری است.

ناصر سودانی در گفت وگو با ایرنا از دیگر برکات سفر رییس جمهور به لبنان را ایجاد یک اتحاد و جبهه جدید بین المللی ضد اشغالگری ، تجاوز و استکبار ستیزی ملت های مظلوم و آزادی خواه اعلام کرد.

وی اضافه کرد: دیدیم که چگونه اراده الهی بر اراده آمریکا و دیگر ابر قدرتهای دنیا که قصد داشتند مانع از انجام این سفر شوند غلبه کرد و در واقع سفر دکتر احمدی نژاد به لبنان خط مقاومت و دفاع از مظلوم را به خوبی با تکیه بر ایمان راسخ و باورهای ارزشی به خوبی ترسیم کرد و به نمایش درآورد.

سودانی گفت: این استقبال یکپارچه و شکوهمند از رییس جمهور کشورمان و پیام عدالتخواهی وی می تواند برای سایر کشورها به ویژه کشورهای عربی آموزنده باشد که ایستادگی و مقاومت در برابر زورگویان امکان پذیر بوده و حمایت از مظلومان شدنی است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر وحدت دو ملت و مشترکاتی که بین ایران و لبنان وجود دارد متنهی به عقد قراردادهای اقتصادی و سیاسی شده که می تواند برکات زیادی برای منطقه و دو کشور در بر داشته و موجب می شود تا حضور ایران در لبنان و لبنان در ایران مستحکم تر شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: مهم ترین ثمره سفر رییس جمهوری به لبنان این بود که رژیم صهیونیستی این باور را پیدا کرد که اگر قصد کمترین تعدی به جمهوری اسلامی را داشته باشد در بیخ گوش او طرفداران نظام مقدس جمهوری اسلامی توانایی دفاع از انقلاب اسلامی را دارند و چنانچه اراده کنند توانایی آن را دارند تا این معادلات سیاسی ستیزه جویانه برهم زنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet