هدر موبایل
1389/07/24 15:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سید شریف حسینی:

استقبال از رییس‌جمهوری در لبنان جایگاه نظام را به خوبی تبیین کرد

**یکی از نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: استقبال گسترده و پرشور مردم لبنان از رییس جمهوری جایگاه، اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در میان سایر کشورها به خوبی به تمامی جهانیان نشان داد.

سید شریف حسینی در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه محبت به رییس جمهوری محبت به نظام و رهبری است بیان داشت: با این استقبال گسترده مردم دنیا به خوبی به این واقعیت دست یافتند که تبلیغات سو ء ای که علیه نظام جمهوری اسلامی از ماهواره ها توسط استکبار نشان داده می شود آن چیزی نیست که امروز به چشم خود در لبنان می بینند.

وی اضافه کرد: عشق و علاقه ای که مردم لبنان به عنوان یک کشور مستقل به جمهوری اسلامی دارند عشق به اسلام و آزادگی است و اینکه همانند جمهوری اسلامی حاضر نیستند زیر بار هیچ مستکبر و زورگویی نروند.

حسینی گفت: در نتیجه فراگیر شدن این تفکر می رود که آن فرموده ی امام راحل(ره) که 'اسراییل باید از بین برود' و اینکه استکبار در حال پیمودن مسیر اضمحلال و نابودی و افول است به اثبات برسد.

وی ادامه داد: طبیعی است که کشورهایی چون آمریکا،انگلیس و رژیم اشغالگر صهیونیستی از این وضعیت عصبانی باشند و این حس به آنان دست دهد که آن هیمنه پوشالی که برای خود درست کرده اند در حال فروپاشی است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خداوند را شاکریم که با رهنمودهایی که رهبرمعظم انقلاب به مردم و مسوولان داده اند و با اتحاد، یکپارچگی و وحدتی که بین آنها وجود دارد امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا جایگاه والا و ارزشمندی را کسب کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet