هدر اصلی
1389/07/24 18:50:00
سرویس اقتصادی
میگلی‌نژاد:

گزارش‌ها از پارس جنوبی ضدونقیض است

**نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین بحث‌های مطروحه در کمیسیون انرژی گفت: نمایندگان مجلس سؤالاتی در رابطه با وضعیت وزیر نیرو داشتند که در کمیسیون مطرح شد و اعضا نظر دادند که آیا پاسخ‌ها قانع‌کننده بوده است یا خیر.

"غلامعلی میگلی‌نژاد" در گفتگو با صدای بوشهر افزود: با حضور اعضای کمیسیون که از فازهای در دست احداث پارس‌جنوبی بازدید داشتند دعوت به عمل آمد و از مسئولان پارس‌جنوبی هم همین‌طور تا به سؤالات اعضا پاسخ دهند. مدیران پروژه تنها پاسخی که داشتند این بود که باید از پیمانکاران حمایت مالی بیشتری شود تا به قول رئیس‌جمهور بر تحویل 35 ماهه فازها بتوان امیدوار بود.

براساس گزارشات متناقضی که نمایندگان و بازدیدکنندگان داشتند و بعد از حضور مدیران در کمیسیون نهایتاً کمیسیون در خصوص اینکه روند قانع‌کننده است یا خیر جمع‌بندی نهایی نداشت و قرار است که کمیسیون مجدداً بازدیدی داشته باشد.

میگلی‌نژاد با اشاره به آخرین پیگیری‌های خود گفت: با توجه به اینکه در بودجه 89 مصوب شد اعتباری برای راه‌آهن بوشهر - شیراز اختصاص پیدا کند،‌ پیگیری کردم که آیا به وزارت راه ابلاغ شده است یا خیر که قرار شد اداره کل قوانین پاسخ را منعکس کند.

همچنین در رابطه با وضعیت انتقال سازمان‌ها به خارج از تهران با معاون منابع انسانی رئیس‌جمهور جلسه‌ای داشتم  و در خصوص انتقال سازمان بنادر و کشتیرانی علاوه بر موافقت، از استانداری خواستند که پیگیری کنند.

نماینده مردم بوشهر افزود: درخصوص اینکه یک نماینده به حوزه انتخابی بوشهر، گناوه و دیلم اضافه شود خدمت معاون سیاسی رئیس‌جمهور رسیدیم که تأکید کردند که این اتفاق بیفتد و اظهار کردند جزو مصوباتی بوده که به دولت ابلاغ شده است.

میگلی‌نژاد همچنین افزود: سؤالی را از وزیر تحقیقات و فناوری مطرح کردم در خصوص وضعیت نامناسب مراکز آموزش عالی در استان که هیأت‌رئیسه به وزیر منعکس کردند و در ظرف یکی، دو هفته آینده منعکس خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet