هدر اصلی
1389/07/25 11:08:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:

لازم است قوا برای اجرای شعار همت مضاعف و کار مضاعف برنامه‌ای هماهنگ ارائه دهند

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: لازم بود برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر "همت مضاعف و کار مضاعف" مسئولان قوای سه گانه برنامه هماهنگی ارائه می کردند.

"بشیر خالقی"در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص نامگذاری سال 1389 به عنوان "همت مضاعف وکار مضاعف" از طرف مقام معظم رهبری و وضعیت آن در 7 ماه اخیر گفت: توجه ویژه به مقوله های کار و تلاش مضاعف به طور قطع ضامنی است بر این امر که کشورها زودتر به اهداف بلندمدت و میان مدت خویش دست یابند. 

وی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که سال ها و دهه های متمادی مورد غفلت و فراموشی قرار گرفته بود  بحث "همت مضاعف و کار مضاعف" بود که خوشبختانه امسال با درایت مقام معظم رهبری این امر تحقق یافت .

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید نسبت به اجرایی شدن این برنامه و هدف بلند و متعالی اعلام کنند چه تلاش و اقدامی را به انجام رسانده اند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد:باید برای اجرایی شدن بهتر "سال همت مضاعف و کار مضاعف" همه دستگاه ها ،سازمان ها و در عین حال مردم با عزم جدی وارد عمل شوند.

عضو کمیسون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه مشخص است در مدت  7 ماهی که از سال 1389 گذشته همچنان بروکراسی پیچیده اداری وجود دارد و تغییر بسزایی در خصوص اجرایی شدن "همت مضاعف - کار مضاعف" شاهد نبوده ایم 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet