خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/03/13 19:44:00
سرویس بین الملل

اسماعیل هنیه انتخاب لاریجانی به ریاست مجلس هشتم را تبریک گفت

نخست‌وزیر فلسطین روز دوشنبه در تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، مسوولیت جدید وی را تبریک گفت.

به گزارش خانه ملت،اسماعیل هنیه، نخست‌وزیر فلسطین اعلام کرد: به نام خود و به نام ملت و به نام حکومت فلسطین این مسوولیت مهم را به جنابعالی تبریک می‌گویم و امیدوارم با گام‌های استوار شما، شاهد جهش‌های جدید در عالم اسلام و بخصوص ملت مظلوم فلسطین باشیم.

هنیه ادامه داد: مطمئن هستم جمهوری اسلامی ایران با رهبری فرزانه آیت‌الله خامنه‌ای و راهنمایی‌های رییس جمهورمحترم و جنابعالی راه تعالی و صعود را، هم برای ملت ایران و هم برای سایر ملل طی می‌نماید. ملت و دولت فلسطین در شرایط فعلی در فشار محاصره‌ای است که در تاریخ بی‌سابقه بوده است، ولی ملت ما صبور و مقاوم ایستاده است و ما پایبند به خط مقاومت هستیم و یک گام در مقابل دشمن صهیونیستی عقب‌نشینی نخواهیم کرد و می‌دانیم برنامه آمریکا در منطقه سیر قهقرایی دارد و خط مقاومت پیروزی ما را در منطقه رقم می‌زند.

لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی با ابراز تشکر از اظهار محبت هنیه خطاب به وی گفت: ما مطمئن هستیم با راهبری شما در حکومت فلسطین، ملت فلسطین با استراتژی مقاومت به پیروزی دست پیدا می‌کند و مجلس هشتم در ایران از مقاومت شما حمایت می‌کند و این بشارت الهی است که در پس هر سختی، گشایش وجود دارد.

در پایان این گفت‌وگو هنیه خطاب به دکتر لاریجانی گفت: اکنون که من با شما صحبت می‌کنم صدای اذان ظهر را در غزه می‌شنوید، امیدوارم با حضور شما در مسجدالاقصی نماز بگذاریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet