خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/03/13 19:59:00
سرویس بین الملل

نایب ‌رییس مجلس فلسطین انتخاب لاریجانی برای ریاست مجلس را تبریک گفت

نایب‌رییس مجلس فلسطین روز دوشنبه در تماس تلفنی با دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتخاب شما را به ریاست مجلس شورای اسلامی به نام خود و مجلس قانون‌گذاری و ملت تبریک عرض می‌کنم.

به گزارش خانه ملت، احمد سحر، نایب‌رییس مجلس فلسطین افزود: ما درک می‌کنیم بار امانت سنگین بر دوش جنابعالی گذاشته شده است و از خداوند متعال می‌خواهیم، جنابعالی را در این راه عظیم یاری فرماید تا بتوانید به ملت خود و جهان عرب خدمت کنید.

لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ ضمن تشکر از اظهار لطف نایب رییس مجلس فلسطین گفت: امیدوارم در شرایط فعلی که ملت عزیز و شجاع فلسطین در محاصره اقتصادی است پیروز باشید.

وی افزود: ما مطمئن هستیم شما پیروزید، ما با دقت حوادث فلسطین را رصد می‌کنیم و به جنابعالی اطمینان می‌دهیم مجلس شورای اسلامی با همه قوت پشت سر شما است و امیدوارم با وحدت و همدلی نیروهای مقاومت فلسطین راه پیروزی را طی کنید و انشاءالله شما را به زودی در تهران ملاقات کنم.

احمد سحر در ادامه این گفت‌وگوی تلفنی اظهار داشت: مواضع ارزشمند جمهوری اسلامی ایران نسبت به ملت فلسطین را کاملا درک می‌کنیم و حمایت‌ها و کمک‌های دولت اسلامی ایران را به ملت و دولت فلسطین را نیز ارج می‌نهیم.

لاریجانی نیز مقاومت فلسطینی‌ها را نزول برکات خداوند دانست و مجددا بر حمایت جمهوری اسلامی از مقاومت فلسطین و صیانت از خون شهدای مقاومت تاکید کرد.

احمد سحر در پایان این گفتگو ضمن تشکر از احساسات پاک رییس مجلس نسبت به مساله فلسطین اظهار داشت: راه خود را به همراه شما ادامه می‌دهیم و از دعوت کریمانه شما تشکر می‌کنم و امیدوارم در فرصت مناسب شما را زیارت کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet