ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1386/05/14 14:38:00
سرویس فراکسیون ها

فراکسیون حزب الله این هفته در مجلس اعلام موجودیت می‌کند

علی عسگری نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: فراکسیون حزب الله این هفته در مجلس اعلام موجودیت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خانه ملت، علی عسگری در جمع خبرنگاران گفت: بیانیه فراکسیون حزب الله پس از اتمام ثبت نام اعضا بزودی در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا این فراکسیون در راستای جدایی از فراکسیون اکثریت مجلس است گفت: این فراکسیون در راستای اصولگرایی است ولی فراگیرتر از همه فراکسیون‌هاست.

عسگری با اشاره به حضور نمایندگان از فراکسیون وفاق و اکثریت و خط امام در فراکسیون حزب الله گفت: حسن غفوری فرد، طباطبایی، مظفری، شجاع و آوایی و عسگری اعضای هیات موسس فراکسیون هستند و علیرضا محجوب و قمی نیز از اعضای این فراکسیون می‌باشند.

وی تصریح کرد: عنوان کلی حزب الله مجموعه به هم پیوسته در خدمت خداست. مقام معظم رهبری نیز فرموده بودند که سال آخر دوره هفتم مجلس را سال قیامت خود قرار دهید لذا بحث جناحی مدنظر نیست بلکه فراگیر است.

عسگری افزود: ما تلاش داریم که ضعف و قصور رفتارهای فراکسیونی فراکسیون‌های موجود و همچنین مطالبات مردم و رهبری را در کلان نظام بیشتر مورد نظر قرار دهیم.

وی در پاسخ به اینکه این فراکسیون بنام مریدان هاشمی است گفت: هدف این فراکسیون نه تنها دفاع از مجموعه سرمایه‌های انسانی نظام خواهد بود بلکه اولین دفاع نیز از اصل نظام و ضرورت‌های آن و منویات مورد نظر مقام معظمر رهبری هم مدنظر قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: هر کدام از اعضای اصلی و هیات موسس برای نطق پیش از دستور ثبت نام می‌کنند خود یا به نیابت از دیگران بیانیه را می‌خوانند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet