هدر موبایل
1389/07/26 08:41:00
سرویس فرهنگی
نماینده مهاباد در مجلس:

نهادها از کار و همت مضاعف خود به افکار عمومی گزارش دهند

**عضو کمیسیون کشاورزی,آب منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: نهادها و ارگان ها دستاوردهای خویش در خصوص اجرایی کردن شعار همت مضاعف و کار مضاعف به افکار عمومی ارائه دهند.

"جلال محمودزاده"در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت در خصوص وضعیت اجرایی شدن  همت و کار  مضاعف در سال 1389اظهارداشت: در حالی که ارگان ها باید برنامه مشخص و مدونی برای اجرایی این شعار ارائه می دادند اما آنچه شاهدیم تنها صحبت های کلی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تجربه و تاریخ بیانگر این است برخی از کشورهایی که درگیر جنگ جهانی دوم جهانی بوده اند و ضربه های شدیدی را متقبل شدند تنها با اتکا به برنامه ریزی مناسب و تلاش بیشتر و عزم ملی توانستند بر مشکلات پیش روی خویش غلبه کنند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمونه ملموس و عینی آن ژاپن بود که توانست پس از چند دهه امروز به یکی از ابرقدرتهای اقتصادی تبدیل شود.

عضو کمیسیون کشاورزی,آب منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: توجه به برنامه ریزی یکی از ارکان اصلی همت و کار مضاعف است ؛بی توجهی به برنامه هاموجب خواهد شد تلاش و کارها نه تنها به سرانجام نرسد بلکه نیروها و انرژی افراد را نیز به هرز می برد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رسیدن به مقاصد و اهداف اصلی همت مضاعف  و کار مضاعف باید به برنامه های پنجساله توسعه اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی و....توجه جدی کرد.

محمودزاده یادآورشد:انتظار داشتیم رییس جمهوری در برنامه ها و مصاحبه های تلویزیونی داخلی که در ماه های اخیر داشتند نسبت به اجرایی شدن منویات رهبری در خصوص نامگذاری سال 1389مبنی بر سال"همت مضاعف و کار مضاعف" گزارشی را به مردم ارائه می کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet