ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1386/05/14 14:40:00
سرویس سیاسی

کاظم جلالی: کاهش فعالیت نطنز تنها فضاسازی رسانه‌ای است

کاظم جلالی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص کاهش فعالیت نیروگاه هسته‌ای نطنز گفت: این مطلب که ما عمدا در نطنز فعالیت‌های خود را کاهش داده باشیم را تکذیب می‌کنیم و جمهوری اسلامی بارها اعلام کرده است که نه توقف غنی سازی را می‌پذیرد و نه تعلیق یا تعطیل غنی سازی.

 وی افزود: اینکه برخی فضاسازی‌ها تحت عنوان کارشناسی صورت می‌گیرد به نظر می‌رسد اهداف دیگری در پی آن تعقیب می‌شود و به نوعی یک جنگ روانی است برای القاء کردن این نکته که مسئولان جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور یک چیز می‌گویند و در خارج از کشور به گونه‌ای دیگر عمل می‌کنند، در حالی که اینگونه نیست.

جلالی اظهار داشت: آنچه به مردم گفته می‌شود با همان شفافیت هم درعمل وجود دارد و این خط تبلیغات جدید برای فاصله انداختن افکار عمومی و مسئولین نظام است و طبیعی است که جمهوری اسلامی ایران هیچگونه تغییری در سیاست‌های اصولی خود در بحث انرژی هسته‌ای انجام نداده است.

وی تصریح کرد: اینکه به لحاظ فنی در مسیر انجام کار مسایلی پیش بیاید طبیعس است چرا که این فناوری یک فناوری بومی است و به نوعی با تکنسین‌های ایرانی کار در حال انجام است و این احتمال وجود دارد که مشکلاتی در راه پیش بیاید در غیر این صورت هر گونه تبلیغات منفی تنها فضای سازی رسانه‌ای است.

وی همچنین در خصوص مذاکرات ایران و آمریکا گفت: اینکه این مذاکرات در چه شرایطی و چه زمانی انجام شود به آینده بستگی دارد و به نوع تعاملات موجود و شرایط موجود عراق وابسته خواهد بود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet