هدر اصلی
1389/07/27 10:33:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

برگزاری آزمون متمرکز دکترا با استقبال دانشجویان همراه می‌شود

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزاری آزمون متمرکز دکترا را از جمله اقدامات مثبت و سازنده وزارت علوم تحقیقات و فناوری دانست و گفت: این شیوه آزمون دکترا با استقبال دانشجویان و اساتید همراه خواهد شد.

"صمد فدایی"در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص برگزاری آزمون متمرکز دکترا اظهارداشت: یکی از مواردی که در برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بر آن تاکید شده بحث توسعه آزمون تکمیلی است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری آزمون تکمیلی متمرکز در مقطع دکترا توسط وزات علوم تحقیقات و فناوری موجب خواهد شد تا عدالت آموزشی به نحو موثری حاصل شود.

نماینده مردم سنقر وکلیایی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:اگر نگاهی به مهاجرت نیروهای متخصص و تحصیل کرده بندازیم مشاهده می کنیم تعداد زیادی از این افراد کسانی هستند که برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به خارج از کشور مهاجرت کرده اند لذا فراهم کردن امکان تحصیل عادلانه می تواند از این مهاجرت ها بکاهد

فدایی خاطرنشان کرد: مجلس و اعضای کمیسیون اجتماعی از اقدام وزارت علوم تحقیقات و فناوری حمایت می کنند و خواهان این هستند که دولت این اقدام را تا مرحله اجرایی کردن ادامه دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet