شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/07/27 16:05:00
سرویس سیاسی
کوثری با تاکید بر بعد فراملی سفر مقام معظم رهبری به قم:

استقبال‌پرشور مردم از رهبری برای‌دشمنان معنادار بود

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بعد فراملی سفر مقام معظم رهبری به قم خاطرنشان ساخت: استقبال و حمایت و پشتیبانی مردم قم از ولایت فقیه و رهبری معظم، پوچ بودن تبلیغات و ادعاهای دشمنان و قدرت‌های استکباری را به جهانیان اثبات کرد.

"اسماعیل کوثری" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: سفرهای مقام معظم رهبری به شهرها و استان‌های کشور همیشه دستاوردها و برکات زیادی را برای مردم آن مناطق به دنبال داشته است و سفر قم نیز از این امر مستثنی نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه سفر مقام معظم رهبری به قم از دو بعد ملی و فراملی حائز اهمیت است، گفت: در بعد ملی با توجه به اینکه بعضی از وزرا، مقام معظم رهبری را در این سفر همراهی می کنند و با تاکیداتی که ایشان خواهند داشت مطمئنا این سفر به حل هرچه سریعتر مشکلات و مسائل استان منجر خواهد شد.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، سفر رهبری معظم به قم را خنثی کننده توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام دانست و تصریح کرد: این سفر و استقبال گرم و عظیمی که مردم از مقام عظمای ولایت داشتند، در بعد فراملی بسیاری از جوسازی‌ها و توطئه‌های دشمنان مبنی بر وجود اختلاف بین رهبری و مراجع، رهبری و حوزه و... را خنثی خواهد کرد.

کوثری خاطر نشان ساخت: این استقبال و حمایت و پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و رهبری معظم پوچ بودن تبلیغات و ادعاهای دشمنان و قدرت‌های استکباری را به جهانیان اثبات کرد.

این نماینده اصولگرا با تاکید بر اینکه حضور مقام معظم رهبری در قم به رفع بسیاری ازابهامات کمک خواهد کرد، افزود: دیدار ایشان با مراجع، علما، طلاب، بزرگان و سایر اقشار مردم و پاسخ‌هایی که ایشان به سوالات آنها می دهند مطمئنا بسیاری از شبهات و مشکلات را مرتفع می کند و این از ویژگی‌های یک حکومت دینی است که مردم اینگونه بی واسطه با رهبران و مسئولان حکومت ارتباط دارند و خواست‌ها و مشکلاتشان را مطرح می کنند.

وی در پایان تاکید کرد: این سفر قطعا به امور اجرایی استان و در بعد فراملی جهان اسلام سرعت خواهد بخشید و شاهد فواید و اثرات مثبت آن در آینده نزدیک خواهیم بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet