هدر موبایل
1389/07/25 16:48:00
سرویس سیاسی
نماینده دامغان درباره سفر احمدی‌نژاد به لبنان اظهار کرد:

وحدت ملی لبنان یکی از پیامدهای سفر رئیس‌جمهور ایران

**نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از پیامدهای مثبت سفر رئیس‌جمهور ایران، تقویت وحدت ملی لبنان بود.

حسن ملک‌محمدی، در گفتگو با هفته نامه کویر در مورد دیگر پیامدهای سفر اخیر محمود احمدی‌نژاد به جنوب لبنان و دیدار با سیدحسن نصرالله، رهبر حزب‌الله لبنان را درخشش جمهوری اسلامی در عرصه جهانی، نمایش نقش گفتمان رهبری در منطقه و نشانگر پایگاه قدرتمند ایران در خاورمیانه دانست و افزود: در تاریخ لبنان تاکنون از هیچ رئیس‌دولتی  از سراسر جهان به این کیفیت و عظمت استقبال نشده بود و این نشان‌دهنده میزان علاقه مردم منطقه به جمهوری اسلامی ایران است. چون استقبال از دکتر محمود احمدی‌نژاد استقبال از انقلاب اسلامی و افکار نورانی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (ره) است که در وجود رئیس‌جمهور محترم تبلور پیدا کرده.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سفر رئیس‌جمهور به لبنان علامت پیروزی ایران بر آمریکا و اسرائیل جنایتکار است. در حال حاضر از نظر سیاسی ایران به صورت یک ابرقدرت در جهان جلوه کرده است چون نظرات و طرح‌های جمهوری اسلامی در دنیا تأثیرگذار است.

ملک‌محمدی در پایان گفت: سفر مقام‌های ایرانی به گوشه و کنار جهان و استقبال فوق‌العاده مردم از آنها اگر مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد، گرایش رو به رشد ملت‌ها به انقلاب اسلامی ایران بیش از پیش مشخص می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet