هدر موبایل
1389/07/25 16:48:00
سرویس سیاسی
نماینده خرم آباد مطرح کرد

سفر رئیس‌جمهور عامل تقویت روحیه لبنانی‌ها

**نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در کنار برادران لبنانی و کشوری که خط مقدم مبارزه با اسرائیل است، به نوعی تقویت روحیه و پشتوانه عظیم سیاسی، فرهنگی و معنوی برای مردم لبنان محسوب می‌شود.

"رضا رحیمی‌نسب" در گفتگو با هفته نامه بامداد درباره اهمیت سفر رئیس‌جمهور به لبنان و جنبه‌های مختلف آن گفت: با توجه به رابطه عاطفی و عمیقی که بین ملت ایران و لبنان برقرار است، سفرهای این‌چنینی و ارتباطات بیشتر زمینه رشد و شکوفایی را در همه عرصه‌ها فراهم خواهد کرد. لذا از یک طرف حضور آقای احمدی‌نژاد در کنار مردم لبنان زمینه ارتقای روحیه آنها را فراهم کرد و از سوی دیگر موجب یاس و ناامیدی دشمنان به ویژه اسرائیل شد که دشمن تراز اول ممالک اسلامی و مسلمانان است. به عبارت دیگر این سفر موجب وحدت بین مسلمانان شد.

عضو کمیسیون اجتماعی درباره انتخابات فراکسیون اصولگرایان مجلس نیز گفت: هر تشکلی در هر انتخاباتی برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌های خاصی دارد.

فراکسیون اصولگرا هم نیروهای زبده، کارآمد، متعهد و متخصصی دارد و اصلاً اختصاص به فرد، گروه یا نفر خاصی ندارد.

وی درباره حضور نمایندگان اصولگرا در این انتخابات گفت: اصولگرایان به باورهای امام و شهدا و ولایت اعتقاد دارند و تعدادشان هم کم نیست. به هر حال باید تلاش کنیم تا هر آنچه که صلاح باشد و زمینه رشد و شکوفایی این جریان اصیل انقلابی را به دنبال داشته باشد به منصه ظهور برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet