هدر موبایل
1389/07/27 20:07:00
سرویس سیاسی

رئیس جدید مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی انتخاب شد

**جواد آرین‌منش نماینده مردم مشهد و کلات و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس دوره‌ای مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی برگزیده شد.

حسین سبحانی‌نیا رئیس پیشین مجمع و عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه قدس (خراسان رضوی) با بیان این خبر ابراز داشت: جلسه انتخابات صبح چهارشنبه 21 مهرماه برگزار شد و طی این جلسه آقای جواد آرین‌منش نماینده مردم مشهد و کلات حائز بیشترین آرا برای ریاست مجمع شد.

وی همچنین گفت: براساس این رأی‌گیری که رئیس، نایب رئیس و دبیر مجمع را به مدت یک سال انتخاب می‌کند سید حسین حسینی نماینده مردم سرخس و فریمان و بخش‌های احمدآباد و رضویه مشهد نیز به عنوان نایب‌رئیس برگزیده شد.

به گفته سبحانی‌نیا، نصرالله کمالیان نماینده مردم قوچان و فاروج نیز به سمت دبیر مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی برگزیده شده است.

مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی با برگزاری جلسات مشترک با مدیران استانی و مدیران کشوری در دو سال گذشته سعی در اجرایی کردن بسیاری از طرح ها و پروژه‌های عقب‌افتاده از جمله پروژه آزادراه تهران- مشهد که به آزادراه حرم تا حرم شهرت یافت داشته است.

در دوره قبل از این ریاست مجمع را حسین  سبحانی‌نیا و نایب رییس را غلامرضا اسداللهی بر عهده داشت. محمدعلی دلاور نیز  به عنوان  دبیر مجمع در دوره پیش  فعالیت  می‌کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet