هدر موبایل
1389/07/28 11:33:00
سرویس سیاسی
طرحی دیگر در پارلمان رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین

منع فعالیت فلسطینیان به عنوان راهنمای تور

**تعدادی از نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی طرحی را ارائه کردند که به موجب آن فلسیطینی‌ها حق فعالیت به عنوان راهنمای تور را نداشته باشند.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) بار دیگر در راستای اقدامات نژادپرستانه خود اقدام به ارائه طرحی علیه فلسطینیان کرد.

بر اساس این گزارش چند تن از نمایندگان کنیست از احزاب "ملی راست "، "لیکود(حزب حاکم)"، "کادیما" و "شرقی‌های مذهبی" طرحی را به پارلمان ارائه دادند که بر مبنای آن از هر گونه فعالیت فلسطینیان به عنوان راهنمای تور در شهر قدس جلوگیری می‌شود.

این نمایندگان طرح خود را به این شکل ارائه دادند: تعداد راهنماهای توری که در قدس فعالیت می‌کنند بیش از حد مجاز بوده و بیشتر آنها فاقد تابعیت اسرائیلی هستند.

نمایندگان اسرائیلی همچنین اعلام کردند فلسطینی هایی که به عنوان راهنای تور فعالیت می کنند در جهت منافع اسرائیل عمل نمی کنند و واقعیت ها را برای توریست های خارجی بیان نمی کنند.

این در حالی است که 300 راهنمای تور فلسطینی پیش از این نیز تنها اجازه بیان تاریخ یهودیت و  نشان دادن مکان‌های مذهبی و تاریخی یهودیان را داشتند.

موسسات حقوقی در سرزمین‌های اشغالی دوره فعلی کنیست را نژادپرستانه ترین دوره در طول تاریخ تشکیل آن می‌دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet