هدر اصلی
1389/07/28 18:04:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم آمل:

52 درصد تولید مازندران مربوط به حوزه انتخابی آمل است

**نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با معرفی آمل به عنوان صنعتی‌ترین شهر استان از تولید ۵۲ درصدی تولید استان مازندران در این شهر خبر داد.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با وارش گفت: در زمینه صنعت اقدامات مثبت بسیاری در آمل صورت گرفته است، به طوری که می‌توان گفت 50 درصد صنایع مازندران در آمل قرار دارد و آمل از این نظر قوی‌ترین شهر مازندران است.

وی ادامه داد: در آمل هم اینک چهار شهرک صنعتی وجود دارد که بیشتر آنها از سوی سرمایه‌گذاران محلی اداره می‌شوند. یوسفیان ملا گفت: بر اساس اصل 44 قانون اساسی، سرمایه‌گذاری باید به بخش خصوصی واگذار شود که ما هم به شدت پیگیر این مسئله هستیم و شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی در حال واگذاری هستند.

این نماینده با اشاره به تولیدات در زمینه دام و طیور گفت: 25 درصد دام و طیور کشور در مازندران وجود دارد و به همین دلیل شرکت‌های بزرگ و صاحب نامی نیز در این حوزه در استان و به‌ویژه شهر آمل فعالیت می‌کنند و به تولید مشغولند.

یوسفیان ملا همچنین از ساخت شهرک‌های دیگر صنعتی خبر داد و گفت: با توجه به سرمایه‌گذاران محلی و همچنین وجود زمین‌های مناسب و امکانات فرصت برای سرمایه‌گذاری و ایجاد صنایع و شهرک‌های صنعتی فراهم است و اقداماتی نیز در این زمینه در دست اجراست.

این نماینده در پایان گفت: بیکاری یکی از معضلات اصلی استان است که می‌توان با نگاه جدی‌تر به صنعت این معضل را تا حدود زیادی کاهش داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet