هدر اصلی
1389/08/02 10:07:00
سرویس صحن
مطهری در اعتراض به گزارش کمیسیون:

در جلسه کمیسیون فرهنگی از پاسخ وزیر قانع نشده بودم

**"علی مطهری" در اعتراض به گزارش کمیسیون فرهنگی که در آن آمده بود مطهری در جلسه کمیسیون از پاسخ وزیر قانع نشده بود گفت:بنده قانع نشده بودم و تنها به توصیه جناب حداد عادل که خواستند برای اصلاح امور به وزیر وقت دهیم، عمل کردم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ستار هدایت خواه" سخنگوی کمیسیون فرهنگی در پاسخ به اظهارات "علی مطهری" که در اعتراض به گزارش کمیسیون فرهنگی که در آن مطرح شده بود وی از پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سوال خود در مورد علت عدم اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در جلسه کمیسیون فرهنگی مطرح شده است، قانع شد گفت: در گزارش سوال شما آمده است این سوال در تاریخ 6/11/88 در کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح و پس از بحث و بررسی آقای مطهری نسبت به پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قانع شدند و مراتب جهت اقدام لازم اعلام می گردد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: گزارشی که بنده اعلام کردم براساس متن گزارش کمیسیون بوده است و ایشان گفتند گزارش مخبر درست نبوده است.

علی مطهری در پاسخ به این توضیح گفت: بنده در آن جلسه قانع نشدم اما به توصیه آقای حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی که خواستند به وزیر برای اصلاح امور فرصت دهیم عمل کردم اما در کل از جواب وزیر قانع نشدم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet