هدر اصلی
1389/08/02 16:51:00
سرویس سیاسی
انتقادات دیده‌بان نظارت بر انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا از رقابت‌های انتخاباتی

حامیان و منابع مالی کاندیداها مشخص نیستند

**گروه‌های دیده‌بان مبارزات انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا از مشخص نبودن حامیان و منابع مالی کاندیداها دراین کشور انتقاد کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از سایت خبری سی بی اس کارشناسان دیده‌بان مبارزات انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی در آمریکا اعلام کردند که گروه‌هایی تلاش می‌کنند انتخابات آمریکا را تحت تاثیر قرار دهند و روی کاندیداها نفوذ داشته باشند.

این کارشناسان تاکید کردند که باید در نظارت بر انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا شفافیت کافی وجود داشته باشد تا مشخص شود چه افرادی انتخابات را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 کارشناسان انتخاباتی آمریکا همچنین اعلام کردند که هزینه تعداد زیادی از تبلیغات منفی که علیه کاندیداهای انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی این کشور چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه صورت می‌گیرد از طرف گروه‌هایی مستقل که گرایش‌های چپی یا راستی دارند، تامین می‌شود.

این گزارش می افزاید: یکی از حامیان مالی حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا، اتاق بازرگانی این کشور است که تحت نفوذ تجار است.

این سازمان، تاکنون بیش از 1 میلیون دلار برای تبلیغات علیه کاندیداهای حزب دموکرات هزینه کرده است.

دیده‌بان مبارزات انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا در ادامه تاکید کرده است که باید نظارت بیشتری بر تبلیغات انتخاباتی و حامیان این انتخابات صورت گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet