شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/03/22 15:23:00
سرویس سیاسی
معاون اول رییس جمهور:

قرار گرفتن در جایگاه ریاست مجلس توفیقی است برای خدمت به پیشرفت کشور و حل مشکلات مردم

پرویز داوودی پس از دیدار با علی لاریجانی گفت: قرار گرفتن در جایگاه ریاست مجلس توفیقی است برای خدمت کردن به پیشرفت کشور، رفاه حال مردم و حل مشکلات مردم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پرویز داوودی پس از دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران علت حضور خود را تبریک به ریاست مجلس هشتم خواند و افزود: در کنار این موضوع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود هماهنگی و یکدلی بین قوا مباحثی نیز در این خصوص بررسی گردید.

معاون اول رئیس جمهور افزود: دولت آمادگی هرگونه همکاری با مجلس شورای اسلامی را دارد تا موضوعات مختلف از قبیل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و... حل و فصل شود.

وی جنبه دیگری از دیدار خود را بحث پیرامون کنترل تورم و هماهنگی های لازم بین دو قوا خواند و گفت: کالاها در سطح جهان با افزایش چند برابر روبرو بوده است و همچنین حمل و نقل نیز با رشد فزاینده ای روبرو بوده است که باعث شده تا کشور که حدود 40 میلیارد دلار واردات دارد تحت تاثیر قرار گیرد و موجب افزایش قیمت های داخلی گردد.

پرویزی افزود: رئیس مجلس قول همکاری همه جانبه با دولت را برای تعدیل آثار تورم و اجرای سیاست های جبرانی داده اند.

وی همچنین با اشاره به تصویب یک فوریت طرح برداشت 5/4 میلیارد دلار برای مبارزه با آثار تورم، خشکسالی و سرمازدگی گفت: امیدواریم با تصویب این طرح بتوانیم در جهت واردات کالاهای اساسی برای تعدیل آثار تورم و هم در جهت بهبود و کارآیی بخشیدن به نظام تولید خصوصا در بخش کشاورزی گام های موثری برداشته شود و همچنین نرخ رشد بیکاری که هم اکنون کمتر از 10 درصد است را نیز کاهش دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet