هدر موبایل
1389/08/03 10:23:00
سرویس اقتصادی

نماینده گچساران بر اجرای اصل 44 قانون اساسی تاکید کرد

**نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی بر استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در متن قانون اساسی تأکید کرد.

"سید قدرت الله حسینی پور" نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با هفته نامه  امید مردم گفت:تصویب و اجرای اصل 44 قانون اساسی انگیزه مردم و بخش خصوصی را برای مشارکت در امر سرمایه‌گذاری به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش داده است.

نماینده مردم گچساران در مجلس درراستای برگزاری همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در یاسوج افزود: تا قبل از تصویب و اجرای این اصل مهم، میانگین رشد و پیشرفت اقتصادی در کشور پایین بود.

حسینی پور در ادامه بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی دولت و پایین بودن بودجه‌های مالی کشور مسئولان اجرایی و متولیان امر بر اساس تدبیر رهبر معظم انقلاب اقدام به تصویب و اجرای اصل 44 قانون اساسی کردند.

حسینی‌پور اظهار داشت: با ورود اصل 44 قانون اساسی به مدل اقتصادی ایران نقش و سهم نهادهای مختلف در اقتصاد کشور از دولت گرفته شد و در مقابل نقش مشارکت مردمی و بخش خصوصی در این زمینه افزایش یافت.

وی بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای پتانسیل‌های منحصر به فرد در بخشهای مختلف اقتصادی از جمله گردشگری در سطح کشور است. تنها راه برون رفت این استان از محرومیت و توسعه نیافتگی آن است که دولت و بخش خصوصی در فرآیند رشد سرمایه‌گذاری در بخشهای مختلف اقتصادی اهتمام ویژه‌ای به خرج دهند.

نماینده گچساران عنوان کرد:نقشه راه توسعه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد آماده شده و تمام تلاش مدیران استانی و کشوری نیز می‌بایست توجه به این امر مهم باشد.

همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران هفته گذشته باشرکت ده‌ها سرمایه‌گذار خارجی و داخلی وبا حضور مسئولان کشوری و استانی در یاسوج برگزار شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet