هدر موبایل
1389/08/03 11:11:00
سرویس فرهنگی
یحیی زاده:

جریانی به دنبال رسمیت بخشیدن به رقابت ورزشکاران ایران و رژیم صهیونیستی است

**رئیس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از روی سکو رفتن وزنه بردار ایرانی به همراه وزنه بردار رژیم صهیونیستی گفت: جریان مرموزی به دنبال رسمیت بخشیدن به مسابقات ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی است.

"سید جلال یحیی زاده" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت گفت: چندی پیش نیز حرف و حدیث هایی درباره نامه رئیس سازمان تربیت بدنی  به رهبر معظم انقلاب برای کسب تکلیف از ایشان در رویارویی با ورزشکاران ایران و ورزشکاران رژیم صهیونیستی شنیده شد.

نماینده مردم تفت و میبد افزود: این حرکات از تلاش جریانی برای رسمیت دادن به رقابت های ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران رژیم غاصب صهیونیستی حکایت دارد.

رئیس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در ماجرای اخیری که سوم مهرماه اتفاق افتاده است، وقتی سرپرست تیم اعزامی بازخواست می شود که چرا اجازه داده است وزنه بردار ایرانی با وزنه بردار رژیم صهیونیستی روی سکو برود، اعلام می‌کند من تمام اسناد و فیلم ها و عکس های این اتفاق را از بین برده بودم؛ یعنی عذر بدتر از گناه می آورد.

یحیی زاده گفت: جریان ایستادن ورزشکار ایرانی در کنار ورزشکار رژیم صهیونیستی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و فراکسیون ورزش بررسی خواهد شد.

سوم مهرماه در یک اقدام عجیب و بر خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران، نماینده وزنه‌برداری کشورمان در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری پیشکسوتان که در لهستان برگزار می شد، ضمن پیکار با نماینده‌ای از رژیم صهیونیستی، در مراسم اهدای مدال، بر روی سکویی قرار گرفت که نفر اولش از رژیم اشغالگر قدس بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet