هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
این هفته در کمیسیون امنیت ملی مطرح می‌شود:

سوال نماینده خرمشهر از وزیر کشور در مورد نحوه تردد اتباع ایرانی در نقاط مرزی

سرویس سیاسی
**سوال نماینده خرمشهر از وزیر کشور درخصوص علت اتخاذ سیاست‌های تبعیضی در ارتباط با تردد اتباع ایرانی به کشور عراق در نقاط مختلف مرز ایران با عراق، این هفته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی مطرح می‌شود.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 11:37

"مصطفی مطورزاده" نماینده خرمشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص سوال خود ا ز وزیر کشور، اظهار داشت: سوال من از "آقای نجار" وزیر کشور پیرامون علت اتخاذ سیاست‌های تبعیضی درارتباط با تردد اتباع ایرانی به کشور عراق در نقاط مختلف مرز ایران با عراق است.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران سه نوع سیاست در خصوص نحوه تردد به کشور همسایه‌ای مثل عراق وجود دارد؛ درغرب کشور مثل کردستان افراد بدون پاسپورت و ویزا حق تردد دارند، در مناطق میانی مثل ایلام با ویزای انفرادی صادره از سفارت عراق حق تردد وجود دارد اما نوع سوم سیاست مربوط به نقاط مرزی مثل خوزستان است که این شیوه‌ها در آنجا ممنوع شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی با تاکید براینکه این سیاست، سیاست متوازنی نیست تصریح کرد: وزیر کشور باید در خصوص اعمال اینگونه سیاست‌های نامتوازن پاسخگو باشند.

سوال"مطورزاده" نماینده خرمشهر از "مصطفی محمد نجار"  وزیر کشور سه شنبه این هفته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطرح می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000