شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/08/03 11:57:00
سرویس فرهنگی

نامزدهای مجلس برای عضویت در شورای سیاستگذاری صدا وسیما مشخص شدند

**نامزدهای قوه قانونگذاری برای عضویت در شورای سیاستگذاری صدا و سیما در جلسه روز گذشته کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.

"حسن ملک محمدی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت گفت: بیژن نوباوه نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، رمضان شجاعی کیاسری نماینده ساری، ستار هدایتخواه نماینده بویر احمد و دنا و سید احمدرضا دستغیب نماینده شیراز برای عضویت در شورای سیاستگذاری صدا و سیما اعلام آمادگی کرده اند.

بنا به گفته نماینده مردم دامغان، علی مطهری عضو فعلی شورای نظارت بر صدا وسیما به علت اینکه در جلسه علنی 21 مهر با رای نمایندگان به عنوان عضو ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد، برای عضویت در شورای سیاستگذاری صدا و سیما نامزد نشد.

ملک محمدی ادامه داد: از آنجا که باید در صحن علنی 2 نفر به عنوان نامزد اصولگرایان برای عضویت در شورای سیاستگذاری صدا و سیما اعلام آمادگی کنند، قرار شد تبادل نظری بین کمیسیون فرهنگی، فراکسیون انقلاب و فراکسیون اصولگرایان صورت بگیرد تا به صورت توافقی 2 نامزد اصلی اصولگرایان در این شورا برای رای گیری در صحن معرفی شوند.

در حال حاضر بیژن نوباوه و علی مطهری نمایندگان ناظر قوه قانونگذاری در شورای سیاستگذاری صدا و سیما هستند.

شب گذشته محمود احمدی نژاد،  حسین مظفر را به عنوان یکی از نمایندگان ناظر قوه مجریه در این شورا معرفی کرد.

چندی پیش نیز آیت الله صادق آملی لاریجانی، ابراهیم رئیسی و جواد لاریجانی را به عنوان نمایندگان قوه قضائیه به جای حجت الاسلام ایزدپناه و حسین مظفر به این شورا معرفی کرده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet