هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوهکن با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان قم:

بیانات رهبر انقلاب منشور حرکت بسیج است

سرویس سیاسی
**سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی بیانات مقام معظم رهبری درخصوص بسیج را منشورحرکت بسیج برای ماندگاری، پایداری و تداوم دانست و تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان این کانون قدرتمند را هدف قرار داده‌اند، باید حرکت و رفتار این نیروها به گونه‌ای باشد که دشمنان نتوانند به آن ضربه‌ای بزنند.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 12:15

"محسن کوهکن" نماینده لنجان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان شهر قم اظهار داشت: وقتی فرمایشات رهبری معظم را گوش میدادم متوجه دقت نظر و توجهی که ایشان به عمق مسائل مختلف داشتند شدم.

وی افزود: در شرایطی که ایران اسلامی به خاطر موقعیت ممتاز و بی نظیرش مورد هدف دشمنان و کشورهای استکباری قرار گرفته است و تلاش می کنند با هر بهانه به کانون اسلام و تشیع ضربه بزنند مطمئنا این هوشمندی و هدایتگری‌های مقام معظم رهبری راهگشا و چراغ راه ما برای عبور ازاین شرایط خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه دشمن امروز با حربه‌ جدید وارد میدان شده است، گفت: قطعا امروز حربه نظامی کارایی و کارآمدی ندارد و همانطور که دنیا دید در جنگ 33 روزه لبنان و غزه دشمن با وجود همه تجهیزات و تکنولوژی که داشت شکست خورد.

کوهکن تصریح کرد: از این رو دشمن امروز در لباس جدید و با رویکردی نو وارد شده که مقابله و دست و پنجه نرم کردن با این دشمنی‌ها نیازمند بصیرت و آگاهی است که مقام معظم رهبری نیز بارها بر آن تاکید داشته‌اند.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس بخشی از این بصیرت و آگاهی را خدادادی دانست و اظهار داشت:  خداوند خود وعده داده است آنها که در در راه خدا مجاهدت کنند راه به او نشان داده می شود و این انتخاب راه مطمئنا با شناخت و بصیرت صورت خواهد گرفت.

این نماینده اصولگرا به سوابق درخشان بسیج در دوران انقلاب و بعد از آن اشاره کرد و گفت: بسیج نیروی مردمی است که ازجامعه برخاسته و تشکیلات و سازماندهی مشخصی دارد و در دوران جنگ و بعد از آن در عرصه‌های مختلف حضور فعال داشته و نمی توان جایگاه و نقش آن را نادیده گرفت.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان این کانون قدرت را هدف قرار داده‌اند باید حرکت و رفتار این نیروها به گونه‌ای باشد که دشمنان نتوانند به آن ضربه‌ای بزنند.

کوهکن به بیانات مقام معظم رهبری که بر دوری ازافراط و تفریط به عنوان ضروریات حرکت بسیج تاکید کرده بودند، اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: سخنان اخیر مقام معظم در جمع بسیجیان مانیفست حرکت بسیجیان برای ماندگاری،پایداری و تداوم است که باید مورد توجه این عنصر اساسی نظام جمهوری اسلامی قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000