هدر موبایل
1389/08/03 12:15:00
سرویس سیاسی
کوهکن با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان قم:

بیانات رهبر انقلاب منشور حرکت بسیج است

**سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی بیانات مقام معظم رهبری درخصوص بسیج را منشورحرکت بسیج برای ماندگاری، پایداری و تداوم دانست و تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان این کانون قدرتمند را هدف قرار داده‌اند، باید حرکت و رفتار این نیروها به گونه‌ای باشد که دشمنان نتوانند به آن ضربه‌ای بزنند.

"محسن کوهکن" نماینده لنجان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان شهر قم اظهار داشت: وقتی فرمایشات رهبری معظم را گوش میدادم متوجه دقت نظر و توجهی که ایشان به عمق مسائل مختلف داشتند شدم.

وی افزود: در شرایطی که ایران اسلامی به خاطر موقعیت ممتاز و بی نظیرش مورد هدف دشمنان و کشورهای استکباری قرار گرفته است و تلاش می کنند با هر بهانه به کانون اسلام و تشیع ضربه بزنند مطمئنا این هوشمندی و هدایتگری‌های مقام معظم رهبری راهگشا و چراغ راه ما برای عبور ازاین شرایط خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه دشمن امروز با حربه‌ جدید وارد میدان شده است، گفت: قطعا امروز حربه نظامی کارایی و کارآمدی ندارد و همانطور که دنیا دید در جنگ 33 روزه لبنان و غزه دشمن با وجود همه تجهیزات و تکنولوژی که داشت شکست خورد.

کوهکن تصریح کرد: از این رو دشمن امروز در لباس جدید و با رویکردی نو وارد شده که مقابله و دست و پنجه نرم کردن با این دشمنی‌ها نیازمند بصیرت و آگاهی است که مقام معظم رهبری نیز بارها بر آن تاکید داشته‌اند.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس بخشی از این بصیرت و آگاهی را خدادادی دانست و اظهار داشت:  خداوند خود وعده داده است آنها که در در راه خدا مجاهدت کنند راه به او نشان داده می شود و این انتخاب راه مطمئنا با شناخت و بصیرت صورت خواهد گرفت.

این نماینده اصولگرا به سوابق درخشان بسیج در دوران انقلاب و بعد از آن اشاره کرد و گفت: بسیج نیروی مردمی است که ازجامعه برخاسته و تشکیلات و سازماندهی مشخصی دارد و در دوران جنگ و بعد از آن در عرصه‌های مختلف حضور فعال داشته و نمی توان جایگاه و نقش آن را نادیده گرفت.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان این کانون قدرت را هدف قرار داده‌اند باید حرکت و رفتار این نیروها به گونه‌ای باشد که دشمنان نتوانند به آن ضربه‌ای بزنند.

کوهکن به بیانات مقام معظم رهبری که بر دوری ازافراط و تفریط به عنوان ضروریات حرکت بسیج تاکید کرده بودند، اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: سخنان اخیر مقام معظم در جمع بسیجیان مانیفست حرکت بسیجیان برای ماندگاری،پایداری و تداوم است که باید مورد توجه این عنصر اساسی نظام جمهوری اسلامی قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet