هدر موبایل
1389/08/03 12:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوباوه:

ایجاد نگرانی بین مردم برنامه دشمن در اجرای هدفمندی یارانه‌هاست

**نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها گفت: دشمنان تلاش دارند که اجرای این قانون را در بین اصناف، مردم و آحاد جامعه تاریک نشان داده و تلقین کنند که این برنامه‌ها اصولا به نفع ملت نیست.

بیژن نوباوه نماینده تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها و تصمیم عده‌ای برای ایجاد اخلال در نظم اقتصادی کشور، گفت: اجرای هر برنامه‌ای از سوی دولت که باعث پیشرفت نظام می‌شود، مورد طمع دشمنان واقع می‌‌شود البته این طمع دشمنان در مسائل فرهنگی، سیاسی و اقتصادی هم عیان است.

وی افزود: قطعا دشمنان نگاهی توطئه‌آمیز به جراحی بزرگ اقتصادی کشور که برای بهبود وضعیت اقتصادی انجام می‌شود، دارند چرا که این اقدام می‌تواند آینده کشور را برای داشتن اقتصادی سالم تضمین کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: الزاما دشمنان، این جراحی بزرگ اقتصادی نمی‌تواند دشمنانی بیرونی باشند یا داخلی، بلکه هر کس که قصد دارد در روند فعالیت کشور اخلال ایجاد کند، دشمن است؛ دشمنان قطعا در این باره برنامه‌ریزی خواهند کرد و این برنامه‌ریزی هم بیشتر متمرکز روی مردم خواهد بود.

نوباوه ادامه داد: برنامه‌های دولت و مجلس و آنچه که نظام تأیید کرده، برنامه‌هایی لازم‌الاجرا هستند، با این وجود دشمنان تلاش دارند که اجرای آنها را در بین اصناف، مردم و آحاد جامعه تاریک نشان داده و تلقین کنند که این برنامه‌ها اصولا به نفع ملت نیست.

وی با بیان اینکه دولت جدای از ملت نیست اما آمریکا و غرب قصد دارند که مردم را از نظام جدا کنند، خاطرنشان کرد: باید بیش از پیش به این نکته توجه کرد که دولت و نظام اسلامی قصد دارد، این اقدام بزرگ اقتصادی را برای رفاه بیشتر مردم انجام دهد.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به اقدامات خصمانه غرب علیه کشورمان، اظهار داشت: سوخت ندادن به هواپیماها، جلوگیری از فروش نفت و اعمال تحریم‌های جدید علیه کشورمان به خاطر این است که استکبار قصد دارد که مشکلات را متوجه دولت کند.

نوباوه اضافه کرد: غرب در مورد ایران اسلامی اشتباه می‌کند، چرا که اگر مردم از نظام جدا بودند ایران نمی‌توانست 30 سال در مقابل استکبار بایستد؛ لذا قطعا به دلیل اعتمادی که مردم به نظام اسلامی دارند هدفمندشدن یارانه‌ها اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه با طرح این موضوع که دشمن یقینا برای به چالش کشاندن نظام از اجرای هدفمندی یارانه‌ها سوء استفاده خواهد کرد، افزود: جریان فتنه جریانی برای از بین بردن نظام بود، لذا قطعا هدفمندی یارانه‌ها هم فرصتی برای فتنه‌گران می‌شود اما راه مقابله با اقدامات فتنه‌گران این است که قانون هدفمندی یارانه‌ها شفاف شده و دولت با مردم شفاف سخن بگویند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار داشت: فکر نمی‌کنم که منافع نظام و مردم با منافع دولت تفاوتی کند، بلکه دولت، دولتی مردمی است و در جهت رفع نیازهای مردم حرکت می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet