هدر موبایل
1389/08/03 14:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده رباط‌‌ کریم:

سفر رهبر انقلاب به قم بار دیگر وحدت حوزه دین و سیاست را نشان داد

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمانی که دستگاه‌های تبلیغاتی دشمنان تلاش می کردند اختلاف بین حکومت و مراجع را ترویج کنند، سفر رهبر معظم انقلاب به قم بار دیگر وحدت حوزه دین و سیاست را نشان داد.

حسن‌ نوروزی در گفت و گو با ایرنا، شهر مقدس قم را خاستگاه جهان اسلام و بویژه تشیع دانست و تاکید کرد: با توجه به حضور مراجع بزرگ تقلید در حوزه علیمه قم، این شهر به دانشگاه بزرگی تبدیل شده است که دانشجویان برای کسب علوم و معارف دینی از اقصی نقاط جهان اسلام به این شهر سفر می کنند.

نوروزی اظهار داشت: هرچند دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن تلاش دارد اختلاف بین حوزه دین و سیاست را به مردم القا کند اما استقبال حوزه علیمه، مراجع تقلید و علما از رهبر معظم انقلاب اسلامی در قم به عنوان یک ولی‌ فقیه که رهبریت نظام سیاسی کشور را بر عهده دارند، این القائات را باطل کرد.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود: فقها و علمای قم، رهبر معظم انقلاب را مانند نگینی احاطه کردند که نشان داد فقها به فقیهی مانند خود که رهبری امت اسلام را به عهده دارد احترام می‌گذارند.

نوروزی با تاکید بر اینکه حضور رهبری در قم پشتوانه بزرگی برای این شهر و حوزه علمیه آن به شمار می‌رود، اظهار داشت: درحال حاضر حوزه علیمه قم تنها یک پنجم از بودجه پژوهشی و دانشگاهی کشور را در اختیار دارد و انتظار می رود با عنایات رهبری به این شهر پشتوانه مالی و امکاناتی برای فعالیت‌های پژوهشی در قم تقویت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet