هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

همصدایی اکثریت قریب به اتفاق فراکسیون اصولگرایان بر ریاست مجدد لاریجانی

سرویس دیگر رسانه‌ها
**اعضای فراکسیون اصولگرایان با اعلام حمایت قاطع از ریاست مجدد لاریجانی بر این فراکسیون مدیریت وی را عامل مهم ایجاد وحدت در سلایق مختلف اصولگرایان در مجلس عنوان کردند.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 14:56

**فراکسیون اصولگرایان در حمایت از ریاست مجدد لاریجانی یکپارچه است/ مدیریت لاریجانی وحدت اصولگرایان در مجلس را تقویت کرد

در ادامه رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز گفت: اکثریت نمایندگان عضو شورای مرکزی خواهان ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان هستند زیرا مدیریت وی وحدت اصولگرایان در مجلس را تقویت نموده است.

علی عباسپورفرد طهرانی،نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: جناح طرفدار ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان اکثریت غاطبه شورای مرکزی را در اختیار دارند لذا ریاست مجدد وی بر فراکسیون حتمی است.

وی تأکید کرد: مدیریت عالمانه و آگاهانه لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان موجبات وحدت رویه و هماهنگی میان سلایق مختلف اصولگرایان در فراکسیون و مجلس را فراهم کرد.

وی افزود: ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان اقتدار و تقویت این فراکسیون را در پی دارد.

 

**ریاست مجدد لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان قطعی است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز در همین زمینه گفت:با توجه به عملکرد مثبت لاریجانی در دوره های پیشین، ریاست مجدد وی بر این فراکسیون قطعی است.

محمدحسین فرهنگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به عملکرد مثبت لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان گفت:با توجه به اینکه لاریجانی ریاست مجلس را برعهده دارد ریاست مجدد وی بر فراکسیون اصولگرایان موجب تقویت این فراکسیون خواهد شد.

وی، با بیان اینکه انتخاب مجدد لاریجانی به عنوان ریاست فراکسیون اصولگرایان قطعی می باشد،تصریح کرد:عملکرد مثبت لاریجانی در دوره های گذشته منجر شده تا اکثریت نمایندگان مجلس ایشان را فرد اصلح برای ریاست فراکسیون اصولگرایان بدانند.

 

**عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: لاریجانی رقیب جدی برای تصدی مجدد ریاست فراکسیون اصول گرایان ندارد/ اشتباهات لاریجانی در ریاست فراکسیون اصول گرایان صفر است

در ادامه عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصول گرایان گفت:‌ لاریجانی برای تصدی مجدد ریاست فراکسیون اصول گرایان مقبولیت عامه و اکثریت قریب به اتفاق آرای اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصول گرایان را در اختیار دارد.

محسن کوهکن نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با تاکید بر اینکه فراکسیون اصول گرایان نباید در تمام مسائل وارد شود افزود: فراکسیون اصول گرایان باید به اعضای خود آزادی عمل، سلیقه و اظهار نظر کارشناسی بدهد و با حضور در عرصه اتخاذ تصمیمات مهم و حیاتی نقش تاثیرگذار خود را ثابت کند که این فضا از سوی رئیس کنونی فراکسیون ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه رقیب جدی برای لاریجانی در انتخابات ریاست فراکسیون اصول گرایان وجود ندارد اظهار داشت: با توجه به مدیریت مدبرانه لاریجانی اشتباهات وی در کسوت ریاست فراکسیون اصول گرایان نزدیک به صفر یا صفر و موفقیت آمیز ارزیابی می شود.

 

**جهانگیر زاده: ریاست لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان و مجلس، باعث تقویت مجلس شده است/ رقیبی برای لاریجانی وجود ندارد

در ادامه عضو دیگر فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: ریاست همزمان لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان و مجلس روند قابل پذیرش بوده و باعث تقویت مجلس شده است.

جواد جهانگیرزاده، با بیان این مطلب به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: لاریجانی عملکرد مناسبی داشته و رقیب قدرتمند جدی نیز برای وی وجود ندارد.

وی، با تأکید بر رأی قابل توجه لاریجانی برای ریاست بر فراکسیون اصولگرایان گفت:لاریجانی در این مدت در شنیدن نظرات متفاوت نیز به خوبی عمل کرده است به همین جهت نیز در تمام طیف های اصولگرایان و طیف های موجود در مجلس نیز از مقبولیت خوبی برخوردار است.

 

**بروجردی: لاریجانی کارنامه خوبی در اداره فراکسیون اصولگرایان و مجلس داشته است

در همین ارتباط رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مدیریت و کارنامه خوب لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان و همچنین مجلس پیش بینی می کنم که این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

علاء الدین بروجردی با بیان این مطلب در مورد اقبال نمایندگان به ریاست لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان و مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: اقبال مجلس را می توان از رای قابل توجه نمایندگان در سه دوره گذشته به لاریجانی ارزیابی کرد.

وی با اشاره به مقبولیت لاریجانی در بین طیفهای مختلف مجلس گفت: آرای لاریجانی در ریاست فراکسیون اصولگرایان و در ریاست مجلس همیشه بالا بوده است و این روند نیز ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000