خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/03 17:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نصیرپور:

علاقه مردم به رهبر انقلاب با خبر پراکنی‌ رسانه‌های بیگانه تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: علاقه مردم به رهبر انقلاب و روحانیت موضوعی نیست که با اظهارنظرهای رسانه‌های بیگانه تحت تأثیر قرار بگیرد، البته آنها به طور ذاتی دشمنی خود را با نظام اسلامی در همه مواقع ظهور و بروز داده‌اند.

مجید نصیرپور نماینده مردم سراب و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب به استان قم گفت: سفر رهبری به استان‌های مختلف همواره منشأ خیرات و برکات زیادی بوده و این سفر هم برکات فراوانی درپی خواهد داشت.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب خود از کسانی هستند که پایگاه و خواستگاهشان حوزه علمیه است، لذا حضور ایشان در حوزه‌های علمیه می‌تواند رابطه بین روحانیت و حکومت را تقویت کند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس تصریح کرد: طبیعتا وجود این رابطه بین حوزه و رهبر معظم انقلاب و همچنین پیگیری تقویت آن، می‌تواند پایه‌های حکومت را تقویت کند چرا که روحانیت در بدنه جامعه حضور داشته و می‌تواند نظرات رهبری را به مردم منعکس کند.

نصیرپور با بیان اینکه رهبر انقلاب بر تأثیر حوزه در مراکزی همچون صدا و سیما نیز تأکید دارند، اضافه کرد: دیدار با مراجع نیز در ذات این سفر وجود داشت که این دیدارها هم محقق شد البته تحقق آن می‌تواند در نوع خود حرکت ابتکاری جالبی باشد.

وی خاطرنشان کرد: مراجع عظام تقلید علیرغم وجود کانال‌های ارتباطی قوی‌، می‌توانند در دیدار با رهبر معظم انقلاب دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود در مورد کشور و حوزه‌های علمیه را مطرح کنند تا از طریق ایشان این موانع برطرف شود.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی اظهار داشت: در مورد اظهارنظرات رسانه‌های بیگانه هم به نظر می‌رسد که پاسخ آنها تنها خاموشی است؛ آنها شأن دخالت در این موضوعات را ندارند البته دخالت آنها تأثیری بر روند پیشرفت کشور نخواهد داشت.

نصیرپور ادامه داد: علاقه مردم به رهبر انقلاب و روحانیت موضوعی نیست که با اظهارنظرهای رسانه‌های بیگانه تحت تأثیر قرار بگیرد، البته آنها به طور ذاتی دشمنی خود را با نظام اسلامی در همه مواقع ظهور و بروز داده‌اند، طبیعتا در این مقطع هم در این جهت حرکت می‌کنند.

وی افزود: مهم این است که رهبر انقلاب و مردم همه در تلاش هستند که ایران جامعه‌ای خودساخته و دارای شاخص‌های اسلامی و اخلاقی باشد، امیدوارم که این شاخص‌ها در حد اعلای خود محقق شود تا کشور بتواند یک مدل خوب از حکومت اسلامی را به دنیا معرفی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet