هدر موبایل
1389/08/03 18:02:00
سرویس اقتصادی
اولین جلسه اجرایی هیات تحقیق و تفحص امروز برگزار شد

تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی در 7 محور

**عضو هیات رییسه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی، اظهار داشت: اولین جلسه اجرایی هیات تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی با حضور مدیران عامل صندوق بیمه محصولات کشاورزی برگزار و ۷ محور تحقیق وتفحص مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

"کاظم فرهمند" نماینده مردم بافق، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: اولین جلسه اجرایی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی با ارائه محورهای آن برگزار شد.

وی ادامه داد: کمیته تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی در مجلس هفتم با 6 سوال و محور تشکیل شد که از آنجا که این دوره از مجلس به پایان رسید، جمع بندی مناسبی از تحقیق و تفحص صورت نگرفت.

هیات رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصریح کرد: تفاوت تحقیق و تفحص این دوره با مجلس هفتم در تعداد محورهای مورد بررسی است، ضمن اینکه مقرر شده از اطلاعات کسب شده از تحقیق و تفحص از صندوق بیمه کشاورزی در دوره قبل نیز استفاده کرد و اطلاعات تکمیل شود.

وی افزود: اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق بیمه محصولات کشاورزی 6 محور کمیته قبل را دنبال خواهند کرد و تنها یک محور جدید به تحقیق افزوده‌اند.

علل عدم پرداخت خسارت به کشاورزان، میزان پرداخت خسارت با توجه به خسارت وارده در سالهای اخیر، مشخص کردن درصد پوشش بیمه محصولات کشاورزی، ضریب تراکم بیمه محصولات کشاورزی، امتناع از تحت پوشش قرار دادن خسارت در نوع محصول، اقدامات در زمینه امتناع محصولات کشاورزی نسبت به خسارت از هر نوع و نحوه خرید و ساخت ساختمان صندوق بیمه محصولات کشاورزی از جمله محورهای کمیته تحقیق و تفحص، که مورد آخر محور جدید کمیته دوره هشتم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet