هدر موبایل
1389/08/04 11:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیئت رئیسه:

لاریجانی شایسته‌ترین فرد برای کنترل سکان اصولگرایی است

**عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سابقه طولانی مدیریت، کارایی و دقت بالای علی لاریجانی در ریاست مجلس و فراکسیون اصولگرایان می‌توان با قطعیت تمام وی را شایسته ترین فرد برای کنترل اصولگرایی دانست.

امیدوار رضایی میرقائد نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتگل در مجلس شواری اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به قدرت و جامع نگری لاریجانی در اداره فراکسیون اصولگرایان گفت: سابقه درخشان علی لاریجانی وی را تنها گزینه مناسب و ایده آل برای تصدی ریاست فراکسیون اصولگرایان قرار داده و قطعاً هیچ فردی توان رقابت با این چهره اصولگرا را نخواهد داشت.

وی واقع بینی و پرهیز از افراط گری را اصل اساسی برای اداره فراکسیون اصولگرایان دانست و تصریح کرد: لاریجانی در طول تصدی ریاست مجلس و فراکسیون از محور عدالت خارج نشده و تکریم وی به همه سلایق اعم از اقلیت و اکثریت این بار هم علی لاریجانی را به عنوان رئیس فراکسیون اصولگرایان در جایگاه خود ابقا خواهد کرد.

رضایی با تاکید بر واقع بینی علی لاریجانی نسبت به مسائل کشور، وی را یک اصولگرای واقعی دانست و اظهار داشت: عملکرد مثبت فراکسیون اصولگرایان نسبت به دوره های قبل با توجه به واقع بینی لاریجانی نمایندگان را بر انتخاب مجدد وی برای ریاست فراکسیون اصولگرایان راسخ تر کرده و حتی وجود رقابت نمی‌تواند خدشه بر قاطعیت نمایندگان وارد سازد.

وی اظهار داشت: موفقیت برنامه های فراکسیون منوط به تحقق تعامل و ارتباطات مثبت است لذا لاریجانی به  عنوان فردی عدالت محور و با ظرفیت،‌ پایه های فراکسیون اصولگرایان را مستحکم تر می‌کند.

وی با اشاره به شایستگی لاریجانی برای کنترل سکان اصولگرایی اذعان داشت: لاریجانی تنها گزینه ای است که می‌تواند وحدت اصولگرایان را تقویت کند، لذا این بار هم نام وی با قاطعیت آرا از صندوق ها بیرون کشیده خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet