خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/04 11:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس فراکسیون روحانیون:

شکست پروژه جدایی روحانیون از سیاست

**رئیس فراکسیون روحانیون گفت: مقام معظم رهبری با بیانات بصیرت بخش خود در قم که نشانگر هوشیاری و بیداری ایشان مقابل فتنه های دشمنان می باشد پروژه جدایی روحانیون از سیاست را باردیگر نقش بر آب کرد و شکست داد.

محمد تقی رهبر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برخی سکولارهای ساده لوح در کشور تحت تاثیر افرادی قرار گرفته اند که امروزه جایی در نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند و در خصوص جدایی  روحانیون از سیاست به نظریه پردازی می پردازند.

رئیس فراکسیون روحانیون با بیان این مطلب که بیانات رهبری همان خط مشی امام راحل (ره) می باشد گفت: بیانات رهبری پیوند مردم و روحانیون را مستحکم  تر از گذشته کرده و این پیوند دوباره باعث خواهد شد تا ملت با هدایت روحانیون و تدابیر عالمانه فقها با قدرت مضاعف مقابل استکبار ایستادگی کنند.

وی در پایان با بیان این مطلب که دشمنان همیشه علما و روحانیت را در طی 30سال انقلاب هدف خود قرار داده اند اذعان داشت: رهبری با بیان چنین هشدارهایی به روحانیون و مردم از قلب جهان اسلام توانستند بار دیگر پروژه تکراری و منسوخ شده دشمنان را که جدایی روحانیون از سیاست است را نقش برآب کنند و خواب را از چشمان دشمنان این نظام بربایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet