هدر موبایل
1389/08/04 11:43:00
سرویس صحن
جلالی در تذکر شفاهی

بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از یکشنبه آغاز شود

**جلالی در تذکر شفاهی نسبت به برگزاری جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز شنبه به منظور بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" کاظم جلالی" نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی نسبت به بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از روز شنبه اظهار داشت: همانطور که در ماده 214 آئین نامه داخلی آمده است مادامی که لایحه برنامه در حال بررسی است باید هیچ دستور کار دیگری مطرح نشود ولی در این ماده نیامده است که بررسی از شنبه آغاز شود.

وی افزود: بسیاری از نمایندگان نمی دانستند که قرار است کار بررسی لایحه برنامه از شنبه شروع شود لذا در حوزه انتخابیه خود برنامه ریزی کرده اند بنابراین بهتر است جلسات بررسی لایحه برنامه از یکشنبه آغاز شود.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت با وارد ندانستن این تذکر اظهار داشت: در این ماده عنوان شده که کار بررسی 48 ساعت بعد از توزیع برنامه بین نمایندگان آغاز شود.

وی افزود: لایحه برنامه فردا بین نمایندگان توزیع خواهد شد که براساس این ماده 48 ساعت بعد یعنی از شنبه باید کار بررسی آن آغاز شود.

ابوترابی فرد تاکید کرد: کار بررسی برنامه قرار بود از امروز یا حداکثر فردا آغاز شود بنابراین نمایندگان در جریان کار بوده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet