هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی در تذکر شفاهی

بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از یکشنبه آغاز شود

سرویس صحن
**جلالی در تذکر شفاهی نسبت به برگزاری جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز شنبه به منظور بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه انتقاد کرد.
سه‌شنبه 4 آبان 1389 ساعت 11:43

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" کاظم جلالی" نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی نسبت به بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از روز شنبه اظهار داشت: همانطور که در ماده 214 آئین نامه داخلی آمده است مادامی که لایحه برنامه در حال بررسی است باید هیچ دستور کار دیگری مطرح نشود ولی در این ماده نیامده است که بررسی از شنبه آغاز شود.

وی افزود: بسیاری از نمایندگان نمی دانستند که قرار است کار بررسی لایحه برنامه از شنبه شروع شود لذا در حوزه انتخابیه خود برنامه ریزی کرده اند بنابراین بهتر است جلسات بررسی لایحه برنامه از یکشنبه آغاز شود.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت با وارد ندانستن این تذکر اظهار داشت: در این ماده عنوان شده که کار بررسی 48 ساعت بعد از توزیع برنامه بین نمایندگان آغاز شود.

وی افزود: لایحه برنامه فردا بین نمایندگان توزیع خواهد شد که براساس این ماده 48 ساعت بعد یعنی از شنبه باید کار بررسی آن آغاز شود.

ابوترابی فرد تاکید کرد: کار بررسی برنامه قرار بود از امروز یا حداکثر فردا آغاز شود بنابراین نمایندگان در جریان کار بوده اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000