هدر موبایل
1389/08/04 12:03:00
سرویس صحن
قنبری در تذکری خواستار شد:

یک هفته برای مطالعه برنامه پنجم به نمایندگان فرصت دهید

**عضو فراکسیون خط امام مجلس خواستار فرصت یک هفته به نمایندگان مجلس برای مطالعه مصوبات کمیسیون تلفیق درخصوص برنامه پنجم توسعه شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "داریوش قنبری " نماینده ایلام ،مهران، ایوان شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طی تذکری درخصوص بررسی برنامه پنجم توسعه و مصوبات کمیسیون تلفیق گفت:‌ هنوز مصوبات کمیسیون بدست نمایندگان نرسیده است و مدت زمانی هم که برای مطالعه مصوبات برای نمایندگان در نظر گرفته شده است بسیار کم است.

نماینده ایلام ،در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه پنجم بیشتر شبیه به ایده پردازی است تا برنامه نویسی و بیشتر آمال و آرزوهای دولت است گفت: باید برای مطالعه مصوبات کمیسیون تلفیق حداقل یک هفته به نمایندگان فرصت دهیم چرا که قرار است برای پنج سال برنامه ریزی کنیم.

محمدحسین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: از آنجایی که طبق قانون بررسی برنامه باید 48 ساعت بعد ازتوزیع آن در میان نمایندگان صورت گیرد بنابراین چنین چیزی که ممکن نیست ضمن اینکه در جلسات نخست بررسی برنامه کلیات برنامه مورد بحث قرار می گیرد و سپس به تدریج مواد لایحه بررسی می شود بنابراین بررسی برنامه پنجم توسعه از صبح شنبه آغاز می گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet