هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون انرژی:

با مدیریت منابع آب روند ارائه سوخت ارزان به کشاروزان تسهیل خواهد شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی، گفت:کشاورزی از ارکان اولیه و موتور محرکه رشد اقتصادی کشور محسوب می‌شود لذا می‌توان با مدیریت منابع آب و تقسیم بندی مناسب مناطق مختلف کشور روند ارائه سوخت ارزان به کشاروزان را تسهیل ساخت.
سه‌شنبه 4 آبان 1389 ساعت 12:27

محمد سقایی نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به نیاز کشاروزان گفت: دولت با مدیریت دربهره برداری ونگهداری تاسیسات آب می‌تواند تولیدات کشاورزی را از نظر کیفی وکمی بهبود بخشد و با اجرای هدفمند کردن یارانه سوخت ارزان‌تری را دراختیار کشاورزان قرار دهد.

وی با اشاره به تلاش دولت برای ارائه سوخت ارزان به کشاروزان با اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت:با تقسیم بندی مناطق مختلف کشور در بخش کشاروزی دستاروهای بهتری را دراین بخش خواهیم داشت.و با بسته‌های حمایتی رئیس جمهور با هدفمندکردن یارانه‌ها می‌توانیم بهینه سازی درمصرف سوخت را محقق سازیم.

وی با تاکید لزوم مدیریت مصرف و توسعه زیرساخت‌ها دربخش کشاورزان اذعان داشت: بامدیریت توسعه امور زیرساختی و تولید محصولات کشاورزی می‌توان گام‌های مثبتی را درجهت بهبود امنیت غذایی وحفظ پیوند زنجیره‌های تولیدی برداشت.

وی با اشاره به لزوم حمایت بودجه‌ای دولت از بخش کشاروزی اظهار داشت: با عرضه حامل‌های انرژی با نازل‌ترین قیمت به بخش کشاروزی با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها شاهد توسعه و پیشرفت عظیمی در این بخش خواهیم بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000