ایام محرم 1398
1389/08/04 12:52:00
سرویس صحن
با قرائت بیانیه ایی

نمایندگان مجلس از دستاوردهای وزارت نفت در خودکفایی بنزین تقدیر کردند

**بیانیه ۲۱۴ نماینده در تقدیر از فعالیت های وزارت نفت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت در پایان جلسه علنی روز سه شنبه بیانیه 214 نماینده در ارتباط با فعالیت های وزارت نفت توسط جاسم ساعدی عضو هیات رئیسه قرائت شد: متن بیانیه به این شرح است.

در پرتو استعانت از خداوند متعال و با تکیه برتعهد و تخصص مدیران و کارکنان صنعت نفت شاهد دستاوردی درخشان در تولید ضربتی بنزین مورد نیاز کشور هستیم.

این موفقیت بی بدیل که به حربه ناکارآمد کشورهای سلطه گر به منظور تحریم فروش بنزین به جمهوری اسلامی ایران را بی اثر و تولید آن را در داخل کشور به مرز خودکفایی رساند باتلش خستگی ناپذیر و تشریک مساعی مجموعه وزارت نفت به دست آمده است و نشان از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت بر پایمردی فرزندان انقلاب اسلامی در صنعت نفت کشور دارد.

همچنین رونق و پیشرفت حاصله در طرح های توسعه میادین مشترک گازی نیز شایان تقدیر فراوان می باشد. ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تلاش و مساعی مجدانه وزیر محترم نفت، مدیران خدوم و کارکنان شریف وزارت نفت و دستاوردهای غرورآفرین در حودکفایی بنزین و فعالیت تحسین برانگیز در فعال سازی طرح های مختلف نفت را و همچنین موفقیت این وزارت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در کسب ریاست سازمان کشورهای تولیدکننده نفت (اپک) را ارج نهاده و حمایت و پشتیبانی کامل خود را از فعالیت های در دست انجام و برنامه های توسعه صنعت نفت اعلام می داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet