شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/08/04 12:54:00
سرویس صحن
حیدری دستنایی طی تذکرشفاهی خواستار شد:

راه اندازی سریعتر صندوق ذخیره فرهنگیان

**سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات طی تذکری شفاهی به حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش خواستار راه اندازی هر چه سریعتر صندوق ذخیره فرهنگیان شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نورالله حیدری دستنایی"نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با اشاره به تذکرات کتبی که در پایان جلسات علنی توسط محمد دهقان عضو هیات رئیسه خوانده می شود گفت: علت زیاد بودن این تذکرات کتبی که خواندن آن آقای دهقان را نیز با مشکل مواجه می کند به این خاطر است که کسانی که در وزارت خانه ها مسئول رسیدگی به این تذکرات هستند کوچکترین اعتنایی برای رسیدگی به این تذکرات نمی کنند.

نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از معاونت های پارلمانی که باید در مجلس و در جلسات کمیسیون ها حضور داشته باشند تا نمایندگان مشکلات را با آنها در میان گذارند متاسفانه در جلسات شرکت نمی کنند و این موجب ازدیاد و تراکم تذکرات کتبی و شفاهی می شود.

وی همچنین اظهار داشت: حدود 45 نماینده مجلس به صورت شفاهی از وزیر آموزش و پرورش خواستند که نسبت به راه اندازی صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام کنند اما تاکنون اقدامی در این مورد صورت نگرفته است و از ایشان می خواهم توجه بیشتر به این موضوع داشته باشند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet