خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/08/04 14:47:00
سرویس صحن
نیره اخوان،عضو هیات رئیسه گروه پارلمانی ایران و فرانسه

بیش از این حقوق بشر را در فرانسه لکه دار نکنید

**نیره اخوان بیطرف، پیوند عمیق و وسیع رهبری با مردم و حوزه و مراجع را تیری بر قلب سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" نیره اخوان بیطرف" نماینده اصفهان در نطق میان دستور در جلسه علنی روز سه شنبه 4 آبان با اشاره به استقبال باشکوه مردم و علمای قم از مقام معظم رهبری اظهار داشت: پیوند عمیق و وسیع رهبری با مردم و حوزه و مراجع، تیری دیگر بر قلب سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، امیدوارم مضامین عالی و نظرات بلند مقام معظم رهبری در ارتباط با حوزه و نظام خصوصا جامعه مدرسین عملیاتی شود.
وی در ادامه به سفر رئیس جمهور به لبنان اشاره کرد و گفت: حضور رئیس جمهور مکتبی و بسیجی در لبنان آن هم در مرز رژیم صهیونیستی بار دیگر معادلات سیاسی منطقه را به هم ریخت و به سازمانها منجمله سازمان کنفرانس اسلامی، اتحادیه عرب، شورای همکاری خلیج فارس آموخت که باید از وضع بد موجود خارج شوند و به کمک ملت مظلوم فلسطین بشتابند و بیش از این، تن به ذلت ندهند و به مردم رنج دیده و زجرکشیده لبنان و فلسطین یادآور شد که راه نجات، اجرای تفکرات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است که فرمودند؛ اسرائیل یک غده سرطانی و یک رژیم جعلی است.
از ملت مظلوم لبنان تشکر می کنم که با استقبال چشمگیر خود از آقای دکتر احمدی نژاد، بی اعتباری رژیم صهیونیستی را به رخ آمریکا کشاندند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی ادامه داد: به عنوان عضو هیات رئیسه گروه پارلمانی ایران و فرانسه به رژیم فرانسه تذکر می دهم بیش از این حقوق بشر را در فرانسه لکه دار نکند و از نقض حقوق اقلیت ها به ویژه مسلمانان، بدرفتاری نسبت به مهاجرین و تبعیض و خشونت علیه فرزندان آنان، بی توجهی به خشونت های پلیس علیه زنان، دانش آموزان و دانشجویان بپرهیزد و از پارلمان فرانسه به ویژه آقای گوشه، رئیس محترم گروه می خواهم، سکوت را شکسته و علیه اقدامات ضدبشری رئیس جمهور فرانسه بر افشاگری و برخورد نماید.

نماینده اصفهان در ادامه به مشکلات موجود در حوزه انتخابیه اش اشاره کرد و تصریح کرد: کشاورزان اصفهانی به سبب خشکسالی 4 سال است که کشت نکرده اند سال گذشته، 50 درصد کشت کرده اند، امسال هم باز با خشکسالی مواجه اند. لازم می دانم به مسئولین ذیربط تذکر دهم که به قول خود درباره بخش های جلگه و بن رود، براآن، قهاب، جرقویه و کوهپایه عمل نمایند و شبکه های 2، 3 و 4 را بازسازی نموده و نسبت به بازسازی انهار و قنوات اقدام عملی داشته باشند و حداقل وام این عزیزان استمهال و با کمک بلاعوض به جهت خشکسالی، آنان را خرسند سازند و مصوبات سفر دولت محترم انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet