حلول ماه ربیع الاول
1389/08/04 16:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی مطرح کرد:

روشنگری دولت و افزایش آستانه تحمل مردم لازمه اجرای هدفمندی است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بالابودن سطح درآمد دولت و مقاومت مردم ، مقطع کنونی را بهترین زمان برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خواند و خواستار روشنگری بیشتر دولت و افزایش آستانه تحمل مردم برای اجرای این قانون شد.

حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفتگو با مهر، در بیان شرایط دولت و مردم در آستانه  اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت : امروز بهترین زمان برای اجرای قانون هدفمندی یارانه هاست چرا که دولت پول کافی دارد و ملت نیز از مقاومت برخوردارند، بنابراین دولت و ملت هر دو آمادگی اجرای این قانون را دارند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: امروز همین موضوع که دشمنان به سمتی حرکت می کنند که قانون هدفمندی یارانه ها انجام نشود ، دلیلی محکمی است برای اجرای این قانون و مثبت بودن آن و نشان می دهد که اجرای آن در زمان حاضر ضروری است.

ابراهیمی در بیان توصیه به دولت برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: از دولت می خواهم که روشنگری و شفاف سازی در زمینه مسائل هدفمندی یارانه ها را به دقت انجام دهد و ابعاد هدفمندی و منافع آن را برای مردم روشن کند.

وی تاکید کرد: دولت باید روش های اجرایی را برای مردم توضیح دهد و با قدرت وارد عرصه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها شود.

نماینده مردم بیرجند به مردم نیز توصیه کرد که از دولت در اجرای قانون هدفمندی حمایت کنند و تحمل بعضی ازمسائل مربوط به هدفمندی یارانه ها را داشته باشند.

وی همچنین از مردم خواست به دنبال روشن کردن مسائل مختلف و ابهامات هدفمندی یارانه ها باشند و سئوالات خود را از دولت بپرسند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین از قوه قضائیه و نمایندگان مجلس خواست تا از دولت در این زمینه حمایت کامل کند.

وی افزود: نمایندگان باید در حوزه های انتخابیه خود در زمینه این قانون روشنگری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet