انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/04 16:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون اقتصادی:

دولت همه توان خود را برای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بسیج کرده است

**رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی،گفت: دولت با اراده و عزمی راسخ و پولادین برای اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها همت گماشته است لذا زخم خوردگان سیاسی از دولت دهم نمی توانند از این دریچه به دولت آسیب برسانند.

ارسلان فتحی پور نماینده مردم کلیبر و هوراند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه دولت برای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها عزم خود را جزم کرده است اظهار داشت: دولت همه توان خود را برای اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها و جراحی بزرگ اقتصادی کشور بسیج کرده است لذا همه موانع و مشکلات سر راه خود را کنار خواهد زد.

رئیس کمیسیون اقتصادی افزود: اجرای این طرح نیاز ضروری اقتصادی کشور است و راه رسیدن به اهداف سند چشم انداز 20 ساله را هموار می سازد.

وی با بیان اینکه اخلال گران اقتصادی نخواهند توانست از طریق قانون هدفمندسازی یارانه ها به دولت آسیب برسانند تأکید داشت: دولت با عزمی راسخ و پولادین وارد گود اقتصادی شده و تمام تمهیدات جانبی و لازم برای اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها در نظر گرفته شده است بنابراین مخالفان دولت هرگز نخواهند توانست از این طریق به جنگ با دولت بروند.

فتحی پور با بیان اینکه اخلال ایجاد کردن در روند قانون هدفمندسازی یارانه ها اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی است تأکید داشت: اصلاح طلبان معاند نمی توانند با هدف قرار دادن قانون هدفمندسازی یارانه ها فتنه ای دیگر علیه اقدامات دولت مردمی دهم ایجاد کنند و با آنان برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet