خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/04 17:50:00
سرویس کمیسیون ها

ادامه بررسی طرح کاداستر به بعد از تصویب برنامه پنجم موکول شد

**سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خبر داد: طرح الحاق یک بند به قانون بودجه سال ۱۳۸۹ کل کشور با اقبال اعضای کمیسیون روبه رو نشد و رای منفی گرفت.

"عیسی جعفری" در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی با دو دستورکار امروز تشکیل جلسه داد، گفت: کمیسیون کشاورزی به عنوان کمیسیون فرعی طرح الحاق یک بند به قانون بودجه سال 89 را بررسی کرد که اعضای کمیسیون به آن رای ندادند.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح قرار بود، ردیف بودجه حوادث غیر مترقبه برای ساخت سد بر روی آب‌های مرزی مدنظر گرفته شود و این پروژه ها با تخصیص 100 درصدی دنبال شود، که اعضای کمیسیون با توجه به احتمال رخ دادن حوادت غیر مترقبه به این طرح رای ندادند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی به دستور بعدی جلسه امروز اشاره کرد و گفت: طرح جامع کاداستر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نهایت اعضا درخواست توقف رسیدگی به این طرح را تا تعین تکلیف برنامه پنجم توسعه را داشتند.

نماینده مردم کبوردآهنگ و بهار تصریح کرد: طرح جامع کاداستر تکلیفی برای وزارتخانه ها جهت جمع آوری اطلاعات تمامی اراضی و املاک از هر نوعی از جمله کشاورزی، تجاری مسکونی تعیین کرده است که با توجه به اینکه برنامه پنجم توسعه تعیین نشده است بررسی و تصویب این طرح درست نبود و ادامه کار به بعد موکول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet