خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/08/05 11:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحمانی:

هرگونه اخلال در قانون هدفمندکردن یارانه‌ها اقدام علیه امنیت ملی است

**نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اقدام قوه قضائیه در برخورد با اخلالگران اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گفت: هرگونه اخلال در این قانون اقدام علیه منافع ملی و امنیت ملی کشور است.

رضا رحمانی نماینده مردم تبریز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی همان‌گونه که قانونی را تصویب می‌کند از آن نیز حراست می‌کند. برهمین اساس مجلس براجرای صحیح قانون‌ هدفمند کردن یارانه‌ها نظارت می‌کند.

وی با بیان این که قانون هدفمند کردن یارانه‌ها طرحی ملی است ، افزود: ملت ایران به نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی و دولت اصولگرا اجازه‌ داده‌اند تا جراحی بزرگ اقتصادی را در ایران اجرایی کنند. بنابراین با توجه به عزم دولت و مجلس برای اجرای این قانون، هدفمندکردن یارانه‌ها به طور دقیق و جدی اجرایی خواهد شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی که می‌گفت قوه قضائیه باید با اخلالگران اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها برخورد کند، تاکید کرد که هرگونه اخلال در این قانون اقدام علیه منافع ملی و امنیت ملی کشور است.

رحمانی با اشاره به این که اجرای صحیح قانون‌ هدفمند‌کردن یارانه‌ها نیازمند تعامل دولت و مجلس است، افزود: مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای هرگونه کمک به دولت در اجرای این قانون اعلام می‌کند. زیرا رهبر معظم انقلاب نیز به نمایندگان مجلس توصیه کرده‌اند تا قانونی را تصویب کنید که دولت بتواند آن‌ را اجرا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet