هدر موبایل
1389/08/05 11:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

ریاست لاریجانی بر فراکسیون اصولگرایان قطعی است

**اعضای فراکسیون اصولگرایان مجلس بار دیگر با تاکید بر قطعی بودن ریاست لاریجانی بر این فراکسیون، تاکید کردند: لاریجانی مسلماً رئیس آینده فراکسیون اصولگرایان خواهد بود زیرا هیچ یک از کاندیداهای احتمالی رقیب لاریجانی نیستند.

**اسدالله بادامچیان :لاریجانی مسلماً رئیس آینده فراکسیون اصولگرایان است

در همین ارتباط عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس گفت: لاریجانی مسلماً رئیس آینده فراکسیون اصولگرایان خواهد بود زیرا هیچ یک از کاندیداهای احتمالی رقیب لاریجانی نیستند.

اسدالله بادامچیان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره مطلب بالا افزود: تا امروز هیچ یک از کاندیداهای احتمالی ریاست فراکسیون اصولگرایان دارای نگاه جامع و فراحزبی برای اداره این فراکسیون در راستای ایجاد اتحاد میان سلایق مختلف اصولگرایان نبوده اند.

 

**‌عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان:فراکسیون اصولگرایان حامی و پشتیبان همیشگی علی لاریجانی

در ادامه عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان با تاکید بر ابقای محمدعلی لاریجانی بر کرسی ریاست فراکسیون اصولگرایان گفت: با توجه به شخصیت منحصر به فرد و  اقتدار لاریجانی در ریاست مجلس و فراکسیون اصولگرایان وی با بیشترین رای ممکن بر مسند ریاست فراکسیون اصولگرایان ابقا می شود.

مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: ‌با توجه به اینکه لاریجانی در ریاست فراکسیون اصولگرایان بهترین شیوه ی اجرایی و مدیریتی را بکار گرفته است لذا وی با بیشترین رای نمایندگان باری دیگر رییس فراکسیون اصولگرایان خواهد شد.

این عضو کمیسیون عمران با تاکید به اینکه هر گونه خبر منتشر شده از سوی برخی از رسانه ها مبنی بر عملکرد ضعیف فراکسیون اصولگرایان و چندپارگی در این فراکسیون تنها شانتاژ خبری و تخریب فضای سیاسی کشور است تصریح کرد: ‌انتشار اینگونه اخبار تنها از سوی برخی از رسانه های منافق و معاند نظام امکان پذیر است و هیچ گونه صحت منطقی و علمی ندارد. 

 

**فراکسیون اصولگرایان قوی تر از گذشته به فعالیتش ادامه می دهد/ ریاست لاریجانی باعث حفظ اقتدار و استحکام فراکسیون اصولگرایان است

در ادامه عضو فراکسیون اصولگرایان، گفت: ریاست لاریجانی باعث حفظ اقتدار و استحکام فراکسیون اصولگرایان است، لذا این فراکسیون قوی تر از گذشته به فعالیتش ادامه می دهد.

محمدرضا محسنی ثانی، نماینده خراسان رضوی و سبزوار، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص عملکرد فراکسیون اصولگرایان، افزود: با توجه به وضعیت حداکثری فراکسیون اصولگرایان در مجلس، این فراکسیون توانسته با ریاست خوب و محکم لاریجانی، اقتدارش را حفظ کرده و جناحهای همسو را کنار یکدیگر نگه دارد و مانع از خدشه دار شدن وحدت اصولگرایان شود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet