روز مجلس
1389/08/05 11:14:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد

روابط ایران و بولیوی صفوف ضد استکباری را مستحکم تر خواهد کرد

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس جمهور بولیوی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و سخنرانی در صحن مجلس تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه 5 آبان "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، با خیرمقدم حضور رئیس جمهور بولیوی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ایران اظهار داشت: مقدم آقای مورالس رئیس جمهور محترم و انقلابی کشور برادر بولیوی به مجلس شورای اسلامی را قدر می‌نهیم و برای دولت و ملت انقلابی و مقاوم کشور بولیوی آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون داریم.

وی افزود: قطعا روابط دو کشور در افزایش استحکام صفوف ضداستکباری و مقابله با جریان نظام سلطه نقش کلیدی ایفا خواهد کرد.

ابوترابی فرد خاطرنشان ساخت: مواضع انقلابی آقای مورالس در این حوزه کلیدی همیشه مورد تقدیر و امتنان ملت ایران بوده است.
پس از پایان سخنرانی او و مورالس رئیس جمهور بولیوی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی که با تشویق نمایندگان همراه بود ابوترابی فرد که ریاست جلسه را بر عهده داشت اظهار داشت: از حضور ارزشمند برادر ارجمند آقای مورالس رئیس جمهور بولیوی به خانه دوم خودشان کشور جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنیم.

وی افزود: از بیانات ارزشمند و مواضع شفاف و قاطع این کشور ضدامپریالیستی تشکر و قدردانی می‌کنم و امید پیروزی هم ملل آسیایی و امریکای لاتین را در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار را داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet