هدر موبایل
1389/08/05 11:40:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد خبر داد:

گزارش کمیسیون تلفیق درخصوص برنامه پنجم در میان نمایندگان توزیع شد

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که گزارش کمیسیون تلفیق درخصوص برنامه پنجم توسعه در میان نمایندگان توزیع شد گفت: موافقان و مخالفان این طرح می توانند روز شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۳ برای صحبت ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" سیدمحمدحسن ابوترابی فرد "نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی امروز مجلس را بر عهده داشت در توضیحی درخصوص بررسی برنامه پنجم توسعه که از روز شنبه در صحن علنی مجلس آغاز می شود گفت: گزارش کمیسیون تلفیق درخصوص برنامه پنجم توسعه در اختیار همکاران قرار گرفته است  و امیدواریم در این فاصله زمانی با دقت بیشتری آن را مورد مطالعه قرار دهید.

وی سپس با استناد به ماده 111 قانون اساسی گفت: موضوعاتی که طبق دستور در مجلس طرح می شود باید یک ساعت قبل از زمان شروع جلسه در ورقه مبسوطی که در خارج از جلسه نصب می گردد یا دستگاه الکترونیک ثبت شود تا مخالف و موافق در صورت تمایل و با تفکیک مشارکت داشته باشند.

ابوترابی فرد ادامه داد: بنابراین روز شنبه آینده ساعت 12 تا 13 سیستم الکترونیکی برای ثبت نام موافق و مخالف آماده است.

وی تصریح کرد: 5 نفر موافق و 5 مخالف می توانند صحبت کنند که اگر متقاضیان بیشتر از این باشند طبق روال قرعه کشی می کنیم و در خدمت دوستان برای طرح دیدگاه های موافق و مخالف آنها هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet