هدر موبایل
1389/08/05 12:00:00
سرویس صحن
معاون وزیر کشور:

رابطه ایران با کشورهای همسایه در حد عالی است

**معاون امور حقوقی وزارت کشور تاکید کرد: روابط دو جانبه امنیتی و همکاری های پلیسی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه هیچ زمانی تا این اندازه حسنه و عالی نبوده است.

"مهدی محمدی فرد "معاون امور حقوقی وزارت کشور در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: به رغم برخی توطئه های کشورهای غربی امروز می بینیم جمهوری اسلامی ایران با اقتدار همکاری های بسیار نزدیکی را در زمینه های امنیتی، همکاری های پلیسی، تردد غیرمجاز مبارزه با جرایم سازمان یافته با آذربایجان، افغانستان،‌پاکستان، ترکیه و عراق به امضا رسانده است.

وی خاطرنشان کرد: امضای قراردادهای دوجانبه امنیتی موجب شده که مناطق مرزی تحت کنترل چشم های نظارتی وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی درآید.

معاون پارلمانی وزیر کشور درخصوص تبلیغات موسوم که درصددند تا چنین عنوان کنند برخی مناطق مرزی در وضعیت ناآرام قرار دارند، گفت: تبلیغ چنین خبرهایی ریشه در سناریویی دارد که به سرکردگی آمریکاو همپالگی غربی ها دنبال می شود.

وی در ادامه افزود: آمریکا پس از ناامید شدن از ایجاد ناآرامی های سال 1388 در کشور و شکست خوردن آن، سناریو تحریم را در پیش گرفتند که با راهنمایی های مدبرانه مقام معظم رهبری این موضوع نیز به شکست انجامید.

معاون امور حقوقی وزارت کشور گفت: پس از شکست خوردن سناریو تحریم این بار درصدد شکاف انداختن میان اقوام، مذاهب در کشور هستند.

محمدی فر خاطرنشان کرد: آمریکا درصدد این است که استانهای مرزی را به سمت ناامن بودن بکشاند اما غافل از این است که عامل وحدت میان نژاد، اقوام و... در ایران دین مبین اسلام است.

معاون وزیر کشور گفت: باید هشیار بود و توطئه های کشورهای غربی و دشمنان همسو با این تفکرها را خنثی کرد.

معاون امور حقوقی وزارت کشور یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران امروز نسبت به گذشته امن ترین کشور در منطقه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet