هدر موبایل
1389/08/05 12:39:00
سرویس صحن
علیخانی در واکنش به اظهارات بروجردی؛

مخالف کمک به افغانستان نیستم

**نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در واکنش به توضیحات رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره نطق خود اعلام کرد: من مخالف کمک به افغانستان نیستم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،" قدرت الله علیخانی" نماینده قزوین ،آبیک و البرزدر مجلس شورای اسلامی  در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در واکنش به توضیح علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره نطق امروز خود درباره کمک به افغانستان گفت:‌من در نطق خود اعلام کردم که مخالف کمک به افغانستان نیستم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: آن چیزی که من در نطق خود بیان کردم این بود که اگر می خواهیم به افغانستان کمک کنیم چرا از طریق رئیس دفتر رئیس جمهور افغانستان صورت می گیرد.

وی افزود: من در نطق خود گفتم برای اینکه آمریکایی ها سوءاستفاده نکنند، کمک ها از طریق مراحلی که قانون مشخص کرده انجام شود.

علیخانی همچنین در پایان تذکر خود از بروجردی خواست، مصاحبه حامد کرزی رئیس جمهور افغانستان و رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه ایران را که در رسانه ها آمده برای پی بردن به اینکه آیا اظهارات وی صحت دارد یا نه مطالعه کند.

شهاب الدین صدر که ریاست بخشی از جلسه علنی امروز را برعهده داشت نیز پس از تذکر علیخانی در توضیحاتی گفت:‌کمک های ایران به افغانستان در چارچوب قانون صورت می گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet