هدر موبایل
1389/08/05 14:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی:

سخنان مورالس حاکی از صدور انقلاب به پشت درهای آمریکا است

**نماینده مردم تهران با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور بولیوی در مجلس گفت که اظهارات آقای مورالس در خصوص و استکبار‌ستیزی و استقلال‌خواهی حاکی از صدور انقلاب اسلامی به پشت درهای آمریکا است.

حمید رسایی نماینده مردم مجلس در مجلس شورای اسلامی که در خصوص سخنرانی رئیس‌جمهور بولیوی در صحن علنی مجلس با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: آقای مورالس یک شخصیت مردمی و انقلابی دارد به طوری‌که ایشان هیچ وابستگی به قدرت‌ها ندارد و تلاش می‌کند بیشتر به مردم وابسته باشد.

وی افزود در سفری که به بولیوی داشتیم مسئولان این کشور می‌گفتند که جمهوری اسلامی ایران نه تنها 30 سال بدون آمریکا زندگی کرده است بلکه 30 سال بدون آمریکا پیشرفت کرده است و با استقلال باید بتوانیم بدون آمریکا زندگی و پیشرفت کنیم.

رسایی اراده ملت بولیوی را در انتخاب مورالس حاکی از استقلال‌خواهی و استکبار ستکیزی مردم این کشور دانست و گفت: مردم و مسئولان بولیوی انقلاب اسلامی ایران را الگوی خود قرار داده‌اند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به سخنرانی مورالس در صحن علنی مجلس، گفت: نمایندگان مجلس بارها برای تأیید سخنان آقای مورالس در خصوص مقابله با آمریکا و تجلیل از ملت ایران کف‌زنی کردند.

این نماینده مجلس همچنین گفت: سخنان رئیس‌جمهور بولیوی نشان داد که انقلاب اسلامی حتی به پشت درهای آمریکا صادر شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet