هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصباحی‌مقدم مطرح کرد:

انتقاد از عدم شفاف‌سازی دولت در شیوه‌های اجرایی قانون هدفمندکردن یارانه‌ها

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس کمیسیون ویژه مجلس با بیان اینکه مجلس نسبت به عدم شفاف سازی دولت در شیوه های اجرایی قانون هدفمندی یارانه ها انتقاد دارد گفت: اگر مردم با این طرح همراه نشوند دولت در اجرای طرح ناکام خواهد ماند.
چهارشنبه 5 آبان 1389 ساعت 17:50

غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با مهر، از برگزاری جلسات کمیسیون ویژه مجلس برای نظارت بر شیوه قانون هدفمند کردن یارانه ها خبرداد وگفت: با احتمال قوی اولین جلسه کمیسیون ویژه با کارگروه دولت درطرح تحول اقتصادی  که با حضور وزیر اقتصاد برگزار می شود هفته آینده خواهد بود.

وی گفت: رئیس مجلس نیز در این جلسه حضور خواهد داشت.

مصباحی مقدم یادآور شد: در این سلسله جلسات قرار است ابهامات مجلس و کمیسیون ویژه در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها از مسئولان مربوطه سئوال شود.

نماینده تهران چگونگی شیوه دولت در آزادسازی قیمت حامل های انرژی، مبالغ پرداخت شده و دیگر مسائل مربوط به اجرای این قانون را از ابهامات کمیسیون ویژه مجلس در خصوص این قانون برشمرد.

وی در توصیه به دولت برای اجرای بهتر این قانون خاطر نشان کرد: تاکید و توصیه من این است که دولت قبل از هر اقدامی  شفاف سازی کند.

مصباحی مقدم گفت: دولت نمی تواند با وجود ابهام اجرای این قانون را پیش ببرد اگر در اجرای این قانون برای مردم سئوال و ابهامی وجود داشته باشد، ممکن است مردم دولت را در این خصوص همراهی نکنند و عدم همراهی مردم در اجرای این قانون دولت را در اجرای طرح ناکام می کند.

نماینده تهران گفت: انتقادی که هم اکنون به دولت وارد است این است که در خصوص شیوه اجرا شفاف سازی نمی کند این در حالی است که آنچه که قرار است اجرا شود باید از سوی دولت اطلاع رسانی شود هم مردم و هم مجلس به خصوص مردم باید از شیوه های اجرای این قانون مطلع شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000